Rzeszów - Niedziela, 15.02.2026
Reklama

Rzeszowskie Juwenalia z nowymi wykonawcami

Dodano: 13.02.2026 r. / Redakcja

Nocny Kochanek i White 2115 dołączyli do wykonawców 31.edycji Rzeszowskich Juwenaliów.

Rzeszowskie Juwenalia odbędą się w dniach 8–9 maja 2026 roku na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej. Organizatorzy zapowiadają dwa dni koncertów i ponad 30 artystów, którzy wystąpią na trzech scenach: Scenie PRz, Scenie Brend oraz Scenie Bunkier.

Tradycyjnie święto studentów rozpocznie się na rzeszowskim Rynku, gdzie dojdzie do symbolicznego przekazania kluczy do miasta. Następnie ulicami Rzeszowa przejdzie barwny korowód, który dotrze na teren kampusu Politechniki.

Do ogłoszonego wcześniej line-upu dołączyły kolejne gwiazdy. 9 maja na Scenie PRz wystąpi Nocny Kochanek. Dzień wcześniej, 8 maja na Scenie Brend, zaprezentuje się White 2115.

Kolenych ogłoszeń możemy się spodziewać już wkrótce.

Aktualny line-up z podziałem na sceny i dni prezentuje się następująco:

ScenaPRz

8 maja

• Kacperczyk
• Lady Pank
• Enej

9 maja

• Myslovitz
• Dżem
• Nocny Kochanek

ScenaBrend

8 maja

• Kizo
• Żabson
• Malik Montana
• White 2115

9 maja

• Bambi
• PRO8L3M
• Zippy Ogar
• Sentino


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Maj z dobrym filmem w DKF Klaps [REPERTUAR]

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury rozpoczyna kolejny miesiąc z wyjątkowymi, nagradzanymi na międzynarodowych festiwalach seansami połączonymi z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia 2024. Godzinowa rozpiska koncertów

Już tylko kilka dni pozostało do rozpoczęcia największej studenckiej imprezy na Podkarpaciu. Prezentujemy godzinową rozpiskę koncertów w ramach Rzeszowskich Juwenaliów, które w tym roku odbędą się na trzech scenach.

Aktualności

"Roztańczmy nasz świat" - widowisko z okazji Międzynarodowego Dnia Tańca

Ponad 200 tancerzy weźmie udział w XX edycji Międzynarodowego Dnia Tańca „Roztańczmy nasz świat” organizowanego przez Centrum Młodzieży w Rzeszowie. Autorką scenariusza i reżyserką widowiska jest Bernadetta Wojtuń – Sikora.

Aktualności

Inauguracja Ogródka Letniego kina Zorza

Projekcja filmu „Poprzednie życie” w reżyserii Celine Song zainauguruje tegoroczne wieczory filmowe w ogródku letnim kina Zorza. Film nominowany był m.in. do tegorocznych Oscarów i Złotych Globów. Pokaz odbędzie się 3 maja...

Aktualności

Zeamsone pierwszym wykonawcą tegorocznych KultURaliów

Organizatorzy XII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich ogłosili pierwszego wykonawcę tegorocznej edycji imprezy. Zeamsone, twórca takich utworów jak 5 Influencerek, 21 gramów, Cena Ambicji czy Więzień Wizerunku, wystąpi w pierwszym dniu festiwalu.

Aktualności

"Teatr na ekranie" nowy cykl w Kinie za Rogiem Cafe

Rzeszowskie Kino za Rogiem Cafe rusza z nowym cyklem pn. „Teatr na ekranie”. Raz w miesiącu, w poniedziałek, na ekranie wyświetlane będą ciekawe, nagradzane, polskie sztuki teatralne z doborową obsadą.

Aktualności

Podkarpacki Festiwal Patriotyczny. Koncerty, pokaz filmowy i turniej rycerski

2 maja 2024 r., w Dniu Flagi Rzeczypospolitej Polskiej, już po raz trzeci w Rzeszowie odbędzie się Podkarpacki Festiwal Patriotyczny im. mjr. Adama Kowalskiego. Organizatorem Festiwalu jest Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie.

Reklama