Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

Seanse filmowe pod gołym niebem. Zorza rusza z letnim ogródkiem [REPERTUAR]

Dodano: /

W piątek, 27 maja kino Zorza rozpoczyna wakacyjny cykl filmowy „Kino letnie”. Seanse pod gołym niebem będą odbywały się w maju, czerwcu i lipcu. W programie 10 filmów, w każdym tygodniu inny. Cena biletu na pokaz to 11 zł.

W kinowym ogródku na widzów czekają leżaki, w których wygodnie będzie można oglądać seanse kina letniego. W trakcie pokazów czynna będzie kawiarnia Filmowa Cafe, w której serwowana jest pyszna kawa oraz inne napoje i przekąski. W razie złej pogody, to właśnie tam będą odbywały się projekcje filmów.

W pierwszym tygodniu kina letniego, czyli od najbliższego piątku (27.05), wyświetlany będzie brytyjski film „Supernova” – to historia miłosna ze zdobywcą Oscara Colinem Firthem i nominowanym do Oscara Stanleyem Tuccim w rolach głównych.

Repertuar Kina Letniego:

MAJ

  • 27-29.05 - Supernova, godz. 21:00

CZERWIEC

  • 03-05.06 - Za jakie grzechy, dobry Boże, godz. 21:00
  • 10-12.06 - Moje wspaniałe życie - z napisami ukraińskimi, godz. 21:10
  • 17-19.06 - Jak wywołałem byłą żonę, godz. 21:10
  • 24-26.06 - Niesamowita historia Sam Bloom,  godz. 21:10

LIPIEC

  • 01-03.07 - I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże, godz. 21:10
  • 08-10.07 - Przedszkolanka, godz. 21:10
  • 15-17.07 - Miłość po sąsiedzku, godz. 21:10
  • 22-24.07 - I tak cię kocham - z napisami polskimi i ukraińskimi, godz. 21:10
  • 29-31.07 - Zabójczy koktajl, godz. 21:10

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Świąteczne Targi Książki w Rzeszowie. Spotkania autorskie, blisko 50 wydawnictw [PROGRAM]

W piątek rozpocznie się dwudniowe święto tych, którzy książki piszą, wydają i czytają. Do Rzeszowa przyjadą mistrzowie słowa pisanego i mówionego, laureaci wielu prestiżowych nagród.

Aktualności

Piłkarski poranek dla dzieci w kinie Helios. Na ekranie Strażak Sam

Zbliża się kolejny, niedzielny filmowy poranek pełen atrakcji dla najmłodszych widzów w kinie Helios. Motywem przewodnim będą Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej.

Aktualności

Festiwal Watch Docs po raz piętnasty zawita do Rzeszowa

Kilkadziesiąt projekcji filmów dokumentalnych dotyczących problemu uchodźców, zmian klimatu, demokracji, wolności i praw człowieka tak zapowiada się tegoroczny Ogólnopolski Objazdowy Festiwal Filmowy „Watch Docs. Prawa Człowieka w Filmie”.

Aktualności

W weekend w Zorzy święto kina polskiego i europejskiego

Bilety na seanse w ramach tych dwóch inicjatyw będą w wyjątkowo niskich cenach.

Aktualności

Około 400 tancerzy na festiwalu "O Laur Rzecha"

Już po raz 19. w Rzeszowie odbędzie się Międzynarodowy Festiwal Zespołów Tanecznych „O Laur Rzecha”.

Aktualności

W Rzeszowie powstało studio filmowe Lukra Films. Będą produkcje międzynarodowe

W Rzeszowie powstało pierwsze studio filmowe Lukra Films, którego celem będzie tworzenie międzynarodowych filmów fabularnych. Jego założycielami są: Łukasz Roga, reżyser filmu „No Stars Anymore” oraz Rafał Kalisz – właściciel firmy Fibrain....

Reklama