Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

Seanse filmowe pod gołym niebem. Zorza rusza z letnim ogródkiem [REPERTUAR]

Dodano: 25.05.2022 r. / ViC

W piątek, 27 maja kino Zorza rozpoczyna wakacyjny cykl filmowy „Kino letnie”. Seanse pod gołym niebem będą odbywały się w maju, czerwcu i lipcu. W programie 10 filmów, w każdym tygodniu inny. Cena biletu na pokaz to 11 zł.

W kinowym ogródku na widzów czekają leżaki, w których wygodnie będzie można oglądać seanse kina letniego. W trakcie pokazów czynna będzie kawiarnia Filmowa Cafe, w której serwowana jest pyszna kawa oraz inne napoje i przekąski. W razie złej pogody, to właśnie tam będą odbywały się projekcje filmów.

W pierwszym tygodniu kina letniego, czyli od najbliższego piątku (27.05), wyświetlany będzie brytyjski film „Supernova” – to historia miłosna ze zdobywcą Oscara Colinem Firthem i nominowanym do Oscara Stanleyem Tuccim w rolach głównych.

Repertuar Kina Letniego:

MAJ

  • 27-29.05 - Supernova, godz. 21:00

CZERWIEC

  • 03-05.06 - Za jakie grzechy, dobry Boże, godz. 21:00
  • 10-12.06 - Moje wspaniałe życie - z napisami ukraińskimi, godz. 21:10
  • 17-19.06 - Jak wywołałem byłą żonę, godz. 21:10
  • 24-26.06 - Niesamowita historia Sam Bloom,  godz. 21:10

LIPIEC

  • 01-03.07 - I znowu zgrzeszyliśmy, dobry Boże, godz. 21:10
  • 08-10.07 - Przedszkolanka, godz. 21:10
  • 15-17.07 - Miłość po sąsiedzku, godz. 21:10
  • 22-24.07 - I tak cię kocham - z napisami polskimi i ukraińskimi, godz. 21:10
  • 29-31.07 - Zabójczy koktajl, godz. 21:10

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Święto Wiosny z boginiami. Koncert braci Stechek w Filharmonii Podkarpackiej

Paweł i Piotr Steczek przyjadą do Rzeszowa aby zaprezentować melomanom swoją muzyczną opowieść inspirowaną kobietami-boginiami z mitologii skandynawskiej. Koncert tego wyjątkowego duetu odbędzie się w ramach cyklu BOOM w Filharmonii Podkarpackiej.

Aktualności

Enej i C-Bool wystąpią na Rzeszowskich Juwenaliach

Kolejni wykonawcy dołączyli do line-upu 29. edycji Rzeszowskich Juwenaliów. Grupa Enej zagra na Scenie Głównej na zakończenie pierwszego dnia imprezy. C-BooL wystąpi 10 maja na OneStage.

Aktualności

Zgłoszenia do udziału w Podkarpackich Konfrontacji Fotograficznych

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza koła, kluby i grupy fotograficzne działające na Podkarpaciu do udziału w XXII Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych.

Aktualności

RDK poszukuje wolontariuszy do organizacji "Reggae nad Wisłokiem"

Rzeszowski Dom Kultury szuka energicznych i zaangażowanych osób, które dołączą jako wolontariusze do zespołu organizatorów tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu “Reggae nad Wisłokiem – Gramy dla klimatu”. Jest to doskonała okazja do współpracy...

Aktualności

Muzyczne powitanie wiosny w WDK. Koncert WADADA w ramach cyklu Etno-Wiosna

23 marca br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie wystąpi WADADA, czyli „zbudowany na afro-kubańskiej bębniarskiej podstawie muzyczny tygiel elektroniczno-akustyczny”. Koncert odbędzie się w ramach cyklu pn. Etno-Wiosna.

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia 2024. ReTo zamyka line-up sceny hip hop

ReTo to ostatni raper, który dołączył do wykonawców sceny hip hop na tegoroczny Rzeszowskich Juwenaliach.

Aktualności

Miłośnicy komiksu i fani Star Wars spotkają się w WDK

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie i Rzeszowska Akademia Komiksu zapraszają na kolejne spotkanie miłośników komiksu. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 16 marca w Sali audiowizualnej WDK (II piętro). Wstęp wolny.

Reklama