Rzeszów - Poniedziałek, 10.11.2025
Reklama

Spotkanie autorskie z Krzysztofem Mroziewiczem

Dodano: 25.02.2019 r. / ViC

Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie zaprasza na spotkanie autorskie z Krzysztofem Mroziewiczem. Spotkanie odbędzie się w Wypożyczalni Głównej przy ul. Dąbrowskiego 33a 18 marca 2019 r. (poniedziałek) o godz. 17:00. Liczba miejsc jest ograniczona.

Krzysztof Mroziewicz to polski korespondent wojenny, publicysta, komentator spraw międzynarodowych w tygodniku Polityka.  Aktualnie publikuje na portalu Studio Opinii. Był ambasadorem RP w Indiach, Sri Lance i Nepalu, a także członkiem Gabinetu Politycznego Ministra Spraw Zagranicznych. Brał udział w spotkaniach autorskich ze studentami Uniwersytetu Stanforda, Oksfordu i Banares Hindu University oraz Akademii Dyplomatycznej w Kolombo. Wykładał na Wydziale Dziennikarstwa i Nauk Politycznych Uniwersytetu Warszawskiego, na Uniwersytecie Jagiellońskim i Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.

Podczas wieczoru autorskiego Krzysztof Mroziewicz będzie opowiadał o swoich doświadczeniach korespondenta wojennego z Afganistanu, Nikaragui i Sri Lanki oraz pracy dyplomatycznej w Indiach. Wstęp na spotkanie jest bezpłatne.

Spotkanie jest organizowane w ramach Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego na 2019 r.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Piknik rodzinny w centrum Rzeszowa. Wystąpi m.in. Arka Noego

W najbliższą niedzielę 4 września przy budynku Estrady Rzeszowskiej na ul. Jagiellońskiej 24, odbędzie się piknik rodzinny pn. „Dzień dobry Добрий день.”.

Aktualności

Pożegnanie lata z teatrem Maska. Czytanie performatywne w parku

Aktorzy teatru Maska będą czytać sztukę Beniamina Bukowskiego NANOWO.

Aktualności

Senioralia Rzeszowskie. Blisko 30 bezpłatnych wydarzeń. Wśród gości Eleni oraz Stefano Terrazzino

Wydarzenie odbędzie się w dniach 3 – 10 września 2022 roku na terenie Rzeszowa.

Aktualności

Rockowa Noc X Faine Misto - spotkania z zespołami i premierowy utwór Korpiklaani

Sprawdźcie, o której godzinie będzie można spotkać się z artystami.

Reklama