Rzeszów - Piątek, 11.07.2025
Reklama

Sylwester na rzeszowskim Rynku. Wielka impreza taneczna w sercu miasta

Dodano: /

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl

Zamiast koncertów, wielka impreza plenerowa z DJ-em – tak będzie wyglądał Sylwester na rzeszowskim Rynku.

Od godziny 13:00 czynny będzie Jarmark Bożonarodzeniowy, gdzie czekają stoiska z rękodziełem i smakołykami. Oczywiście nie zabraknie również stałych atrakcji, takich jak koło młyńskie i karuzela wenecka. Będą one otwarte do godz. 21:00. Z oferty HoHo Baru będziecie mogli korzystać, aż do 1:00 w nocy.

Wieczorem rzeszowski Rynek zamieni się w parkiet taneczny. Sylwestrową imprezę plenerową rozkręci Dj Greg, którego możecie znać z takich rzeszowskich klubów jak: Lukr, Chili, Loft, Love Bar, Revolution, Wytwórnia oraz Live. Zabawa rozpocznie się o godz. 19:00 i potrwa do godz. 1:00..

Grzegorz Greg, czyli DJ Greg ma na swoim koncie ponad 1000 imprez zagranych na terenie całego kraju. Jego muzyka to mieszanka największych hitów muzycznych z dodatkiem czarującego beatu. Porywa tłumy w imprezowy klimat rodem z Ibizy z nutą sexy house’u,

Swoje umiejętności miał okazję rozwijać u boku największych gwiazd muzyki klubowej, takich jak: Paul Anthony 1/2 Ghettoblaster (USA), Dharni (Singapur), Georgina Tarasiuk, Wet Fingers -Dj Adamus oraz wielu innych. Grał również z popularnymi artystami polskiej muzyki pop, m.in. z Moniką Brodką czy Dawidem Podsiadło na trasie Red bull On Tour.

Tuż przed północą Prezydent Miasta Rzeszowa, Konrad Fijołek złoży wszystkim obecnym na płycie Rynku noworoczne życzenia.

Mieszkańcy Rzeszowa i przyjezdni, mogą również skorzystać z sylwestrowych ofert rzeszowskich klubów, instytucji kultury oraz restauracji, które co roku organizują swoje imprezy sylwestrowe, zachęcając do wspólnego powitania Nowego Roku.

Listę imprez i wydarzeń znajdziecie w dziale Sylwester w Rzeszowie 2024/2025.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Zgłoszenia do udziału w Podkarpackich Konfrontacji Fotograficznych

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie zaprasza koła, kluby i grupy fotograficzne działające na Podkarpaciu do udziału w XXII Podkarpackich Konfrontacjach Fotograficznych.

Aktualności

RDK poszukuje wolontariuszy do organizacji "Reggae nad Wisłokiem"

Rzeszowski Dom Kultury szuka energicznych i zaangażowanych osób, które dołączą jako wolontariusze do zespołu organizatorów tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Festiwalu “Reggae nad Wisłokiem – Gramy dla klimatu”. Jest to doskonała okazja do współpracy...

Aktualności

Muzyczne powitanie wiosny w WDK. Koncert WADADA w ramach cyklu Etno-Wiosna

23 marca br. w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie wystąpi WADADA, czyli „zbudowany na afro-kubańskiej bębniarskiej podstawie muzyczny tygiel elektroniczno-akustyczny”. Koncert odbędzie się w ramach cyklu pn. Etno-Wiosna.

Aktualności

Rzeszowskie Juwenalia 2024. ReTo zamyka line-up sceny hip hop

ReTo to ostatni raper, który dołączył do wykonawców sceny hip hop na tegoroczny Rzeszowskich Juwenaliach.

Aktualności

Miłośnicy komiksu i fani Star Wars spotkają się w WDK

Wojewódzki Dom Kultury w Rzeszowie i Rzeszowska Akademia Komiksu zapraszają na kolejne spotkanie miłośników komiksu. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę, 16 marca w Sali audiowizualnej WDK (II piętro). Wstęp wolny.

Aktualności

Sobotnie spotkania dla najmłodszych w Klubie Malucha

W najbliższą sobotę (16.03), Wojewódzka i Miejska Biblioteka Publiczna w Rzeszowie organizuje trzy spotkaniach dla najmłodszych czytelników wraz z rodzicami w ramach Klubów Malucha.

Aktualności

29. Rzeszowskie Juwenalia. Kizo wystąpi na scenie hip-hop

Kizo dołączył do grona wykonawców, którzy wystąpią na scenie hip hop podczas tegorocznych RzeszowskichJuwenaliów . Gdański raper wystąpi w pierwszym dniu festiwalu. Do imprezy pozostało niespełna dwa miesiące.

Reklama