Rzeszów - Niedziela, 26.07.2026
Reklama

Taniec pod gołym niebem. Potańcówka Miejska na rzeszowskich Bulwarach

Dodano: 24.07.2025 r. / Redakcja

fot. RDK
fot. RDK

Seniorzy do tańca! Zbliża się kolejna Potańcówka Miejska pod gołym niebem. Uczestnicy po raz kolejny zyskają możliwość wspólnej zabawy przy dźwiękach znanych przebojów muzyki rozrywkowej i biesiadnej

Najbliższa Potańcówka odbędzie się w sobotę 26 lipca 2025 roku w godzinach 17:00-21:30 na rzeszowskich bulwarach. Impreza jest bezpłatna. Wydarzenie ma charakter bezalkoholowy, a w napoje i przekąski należy zaopatrzyć się we własnym zakresie.

„Mamy nadzieję, że ten wakacyjny taneczny wieczór stanie się okazją do wspomnień i spotkania w gronie znajomych. Zapraszamy do wspólnej zabawy!” – zachęcają organizatorzy wydarzenia.

Pierwsza Potańcówka Miejska zorganizowana została we wrześniu 2018 w ramach akcji „Senior w mieście, czyli jak zawojować Rzeszów po sześćdziesiątce”. Wzięło w niej udział kilkaset osób. Głównym celem inicjatywy było zachęcenie osób w wieku 60+ do aktywnego stylu życia i rozwijania swoich pasji. Potańcówki szybko zdobyły uznanie starszych mieszkańców miasta i stały się cyklicznym wydarzeniem organizowanym przez Rzeszowski Dom Kultury.

W sezonie zimowym imprezy odbywają się w Zespole Szkół Mechanicznych w Rzeszowie.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Letnie Brzmienia w nowej lokalizacji

Pierwotnie koncerty miały odbyć się na rzeszowskich Bulwarach. Organizator zmienił jednak miejsce imprezy. Artyści wystąpią w fosie Zamku Lubomirskich.

Aktualności

Odsłonięcie muralu i koncert z okazji 80. urodzin Tomasza Stańki. Wystąpią Józef Skrzek i Erik Truffaz

Przed nami kolejne wydarzenia w Rzeszowie celebrujące przypadającą w lipcu 80. rocznicę urodzin jednego z najwybitniejszych muzyków w historii polskiego jazzu - Tomasza Stańki.

Aktualności

400 słuchawek i trzy rodzaje muzyki. Silent Disco w centrum Rzeszowa

W piątek, 15 lipca na Skwerze Kultury odbędzie się wyjątkowa impreza taneczna.

Aktualności

Kameralny koncert Asi Nawojskiej w parku na Słocinie. Wstęp bezpłatny!

Artystka zagra w nietypowym miejscu - na półwyspie w Parku im. Władysława Szafera.

Aktualności

Bezpłatny seans filmu "La La Land" na zakończenie Piątkowej Strefy Relaksu na osiedlu Budziwój

W najbliższy piątek, 15 lipca odbędzie się finał cyklu Piątkowa Strefa Relaksu, organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury w filii Country na osiedlu Budziwój przy ul. Herbowej 3.

Aktualności

"Niekończąca się historia" w Rzeszowskich Piwnicach

W najbliższą niedzielę, 17 lipca o godz. 18:00 w Rzeszowskich Piwnicach wystawiony zostanie spektakl familijny Teatru Rawa zatytułowany "Niekończąca się historia.

Reklama