Rzeszów - Poniedziałek, 16.06.2025
Reklama

Tribbs zagra na 29. Rzeszowskich Juwenaliach

Dodano: /

„Tribbs wbija na najlepsze Juwenalia w Polsce!” – poinformowali w mediach społecznościowych organizatorzy tegorocznych Rzeszowskich Juwenaliów. To pierwszy ujawniony wykonawca sceny OneStage. Artysta wystąpi w drugim dniu imprezy, tj. 11 maja.

29. edycja Rzeszowskich Juwenaliów odbędzie się w dniach 10 – 11 maja 2024 r. Dwudniowe wydarzenie rozpocznie barwny korowód, który przemaszeruje z rzeszowskiego Rynku na miejsce imprezy, czyli miasteczko akademickie Politechniki Rzeszowskiej.

W tym roku na trzech scenach (Główna, Hip Hop, OneStage) odbędzie się łącznie 24 koncerty. Do tej pory organizatorzy potwierdzili udział takich wykonawców jak: PRO8L3M, Żabson, Kwiat Jabłoni, Golec uOrkiestra, Daria Zawiałow oraz Kayah.  Do tego składu dołącza teraz Tribbs, który zagra na scenie OneStage. - Przygotujcie się na muzyczny ogień, bo ten chłopak wie, jak rozgrzać tłum do czerwoności! – piszą organizatorzy imprezy w mediach społecznościowych.

Na uczestników Juwenaliów, oprócz koncertów, czeka również sporo dodatkowych atrakcji.

TRIBBS to nowa twarz sceny DJ-skiej. Współpracował z takimi artystami jak, m.in. Oliver Heldens, R3hab. W roku 2022, TRIBBS stał się najczęściej słuchanym DJ-em w Polsce, a jego singiel „Ghost” został nr. 1 w radiu RMF FM. Cover „Zatańczysz ze mną”, gościł na 1 miejscu karty na czasie YouTube.

Na scenie supportował największych DJ-ów, takich jak Tiësto, Acraze i Mike Williams. Ma kilka nadchodzących kolaboracji z największymi DJ-ami i wokalistami, a na jego pokładzie znajdują się najlepsze wytwórnie dance’owe na świecie.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Zamiast Bajki jest Delta. W weekend otwiera się nowy klub muzyczny w Rzeszowie

Przy ul. Piłsudskiego, w miejscu gdzie do niedawna mieścił się Bajka Music Club, już wkrótce swoją działalność rozpocznie nowy klub muzyczny.

Aktualności

Czerwcowy DKF Klaps z „Prostą historią” Lyncha i przedpremierą „Follemente”

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie zaprasza w czerwcu na kolejne projekcje filmowe połączone z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Aktualności

Jubileuszowy koncert Orkiestry Księżniczek już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej

Największe Przeboje Orkiestry Księżniczek, koncert jubileuszowy z okazji 5-lecia najpiękniejszej orkiestry Świata już 7 czerwca w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie!

Aktualności

“Tutti Devoti, Tutti Diversi” - nowa wystawa w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa

29 maja 2025 r. w Galerii Fotografii Miasta Rzeszowa odbędzie się wernisaż wystawy fotografii Dariusza Szubińskiego zatytułowanej “Tutti Devoti, Tutti Diversi”. Ekzpicyaj będzie dostępna dla zwiedzających do 29 czerwca w godzinach otwarcia...

Aktualności

The Dumplings wypada z line-upu KultURaliów, dołączają Brathanki

Nowe wiadomości od organizatorów XIII Rzeszowskich KultURaliów Studenckich. Do line-upu imprezy dołącza zespół Brathanki. Niestety z rozpiski wypadaThe Dumplings.

Aktualności

Kino Letnie. Rusza wakacyjny cykl pokazów plenerowych w Zorzy

Projekcja filmu „Terapia dla par” hiszpańskiego reżysera Gerardo Herrero zainauguruje tegoroczne wieczory filmowe w ogródku letnim kina Zorza. W ramach cyklu „Kino Letnie”, od maja do września wyświetlonych zostanie 18 filmów.

Reklama