Rzeszów - Poniedziałek, 22.12.2025
Reklama

Weekend w Świątecznym Miasteczku [15.12 - 17.12.2023]

Dodano: 15.12.2023 r. / ViC

Przed nami kolejny weekend w Świątecznym Miasteczku na rzeszowskim Rynku. Jakie atrakcje tym razem czekają na odwiedzających?

W piątek, 15 grudnia o godz. 18:00 będzie można zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas Karaoke. Z kolei o godz. 19:00 rozpocznie się świąteczna impreza z Dj’em.

Sobota upłynie pod znakiem muzyki i kina. O godz. 16:00 wystąpi Magdalena Smoła z muzykami. Tuż po niej na scenie pojawią się artyści ze Stowarzyszenia Artystów Podkarpacia, którzy wykonają piosenki świąteczne.

W kinie plenerowym zobaczymy „Smerfy – Opowieść Wigilijna” oraz drugą część przygód Kevina, który tym razem przypadkowo trafia do Nowego Jorku, gdzie spotyka złodziei, którzy chcieli obrabować jego dom.

W niedzielę, 17 grudnia od godz. 14:00 w domku św. Mikołaja czytane będą świąteczne baśnie dla najmłodszych w ramach wydarzenia pn. Bajkosfera. O godz. 15:00 rozpoczną się występy artystyczne, które potrwają do godz. 18:00.

Oczywiście, oprócz wydarzeń specjalnych, w godzinach otwarcia Miasteczka (13:00 – 21:00) dostępne są również stałe atrakcje:

  • Jarmark Bożonarodzeniowy z rękodziełem, gastronomią oraz lokalnymi produktami
  • Szopka Bożonarodzeniowa
  • Ho hoho! BISTRO Ho hoho! Bar - z gorącymi grzańcami i słodkościami
  • Domek Świętego Mikołaja

Poniżej pełny program Świątecznego Miasteczka na nadchodzący weekend:

15 grudnia (piątek)

13:00 - 21:00 Jarmark Bożonarodzeniowy

18:00 - Karaoke

19:00 - Christmas Party z DJ-em

 

16 grudnia (sobota)

13.00 - 21.00 Jarmark Bożonarodzeniowy

16:00 - 'Świąteczny pląs' koncert Magdaleny Smoły z muzykami

17:00 - Stowarzyszenie Artystów Podkarpacia – koncert piosenek świątecznych

18.00 - Kino plenerowe - 'Smerfy - Opowieść Wigilijna'

19:00 - Kino plenerowe - 'Kevin sam w Nowym Yorku'

 

17 grudnia (niedziela)

13:00 - 21:00 Jarmark Bożonarodzeniowy

14:00 Bajkosfera – czytanie świątecznych baśni dla najmłodszych w domku św. Mikołaja

15:00 - 18:00 - występy artystyczne

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Kino plenerowe na rzeszowskim Rynku. Na wielkim ekranie: "Paterson" i "Książę"

Letni wieczór, leżaki i dobre kino – to propozycja Rzeszowskich Piwnic na pierwszy lipcowy weekend. Na wielkim ekranie, który stanie na Skwerze Kultury będzie można zobaczyć dwa filmy.

Aktualności

Pokaz plenerowy filmu "Lato" w Letnim Ogródku Kulturalnym

Estrada Rzeszowska i Rzeszowski Inkubator Kultury zapraszają 30 czerwca o godz 21:00 na kinowy pokaz plenerowy w Letnim Ogródku Kulturalnym.

Aktualności

Carpathia Festival w lipcu znowu w Rzeszowie

Piętnastu finalistów z różnych krajów i muzyczna walka o Grand Prix, w jury Marek Kościkiewicz, a w loży honorowej Krzysztof Dzikowski i Irena Santor.

Aktualności

Festiwal Twórców Kultury. Gwiazdą wieczoru zespół 1984

Już 1 lipca w godzinach 12:00 - 20:00 w Rzeszowie na terenie w sąsiedztwie fontanny multimedialnej odbędzie się Festiwal Twórców Kultury, podczas którego na scenie wystąpią artyści z Norwegii oraz Polski.

Aktualności

Europejski Stadion Kultury 2023. Znamy kolejne wydarzenia w ramach festiwalu

Rzeszów przygotowuje się do niezwykłego wydarzenia kulturalnego, które już niedługo rozpocznie się na terenie miasta.

Aktualności

Nowy obraz w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie. Prezentacja w najbliższą niedzielę

Muzeum Okręgowe w Rzeszowie zakupiło do swoich zbiorów obraz „Niedziela” Władysława Aleksandra Maleckiego (1836-1900). Obraz został zakupiony do Galerii Malarstwa Polskiego ze środków Województwa Podkarpackiego.

Reklama