Rzeszów - Wtorek, 23.12.2025
Reklama

Zabawa i edukacja z bohaterami Disney Junior w weekend Heliosie

Dodano: 27.02.2020 r. / ViC

Już w najbliższy weekend w kinie Helios przy al. Powstańców Warszawy interaktywna Myszka Miki zaprosi małych widzów do wspólnej zabawy w grach także z innymi bohaterami jak Vampirina i tańczenia przy serialowych piosenkach między innymi z Lwiej Straży.

Najmłodsi widzowie będą mieli okazję obcować z ulubionymi bohaterami Disney Junior. Na wielkim ekranie trzy serialowe hity:  „Myszka Miki: Zamieszani w przygody”, „T.O.T.S – Troskliwie Odlotowy Transport Słodziaków” oraz „Bingo i Rolly w akcji”.

Seanse będą odbywały się o godzinie 10:30 i 12:30, a każdy z pokazów będzie obfitował w konkursy z nagrodami.

Dodatkowo uczestnicy wydarzenia będą mieli szansę wygrać rodzinny wyjazd do  Disneyland Paris. Pakiet stanowiący nagrodę obejmuje 2 noclegi w trzygwiazdkowym tematycznym Hotelu Disneya dla maksymalnie 4 osób oraz bilety wstępu do 2 Parków Disneya i kupony na jedzenie w trakcie całego pobytu.

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Wtorek z klasyką

Seksmisja - kultowa komedia Juliusza Machulskiego na dużym ekranie

Dokładnie w dniu 40-lecia premiery, rzeszowskie Kino za Rogiem Cafe przypomni kultową komedię Juliusza Machulskiego „Seksmisja”.

Aktualności

PDF. Jacek Stankiewicz o fotografiach Rzeszowa "z różnych szuflad"

29 kwietnia w Galerii Nierzeczywistej Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego odbędzie się kolejne otwarte spotkanie z cyklu „Poniedziałkowe Dyskusje Fotograficzne (PDF)”.

Aktualności

ESK 2024. Koncert Miss God z harfą laserową i interaktywna instalacja

Głosy Wschodu / East Voices to kolejny projekt artystyczny, który będzie można zobaczyć i usłyszeć podczas tegorocznej edycji Europejskiego Stadionu Kultury.

Aktualności

Znamy pełny program tegorocznego Święta Paniagi

Jarmark rękodzieła, korowód zespołów, koncerty, pokazy i spektakle to tylko część atrakcji, jakie czekają na mieszkańców Rzeszowa podczas Święta Paniagi. Tegoroczne wydarzenie uświetni występ zespołu “Viva Santana” Cichoński - Torres Band.

Aktualności

Maj z dobrym filmem w DKF Klaps [REPERTUAR]

Dyskusyjny Klub Filmowy „Klaps” działający w Wojewódzkim Domu Kultury rozpoczyna kolejny miesiąc z wyjątkowymi, nagradzanymi na międzynarodowych festiwalach seansami połączonymi z prelekcjami i pofilmowymi dyskusjami.

Reklama