Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Zakończenie lata z zespołem The FoxCats na rzeszowskim Rynku

Dodano: 29.09.2023 r. / ViC

Grupa The FoxCats zakończy lato na nagrzanej płycie Rzeszowskiego Rynku. Czeka Was spora dawka rock-n-rolla. Zespół wystąpi w piątek, 29 września o godz. 16:30 na Skwerze Kultury.

The FoxCats to trójka młodych chłopaków którzy fascynują się brzmieniem z lat 50 i 60. Ich Muzyka to mieszanka rockandrolla, bluesa, rockabilly i rocka. W skład zespołu wchodzą: Mateusz Pleśniak (gitara, wokal), Jarosław Bocek (gitara basowa, wokal) oraz Konrad Wąsacz (perkusja).

Lisokoty w większości grają własne kompozycje oraz covery takich artystów jak The Beatles, Elvis Presley, Chuck Berry, Czerwone Gitary, Creedence Clearwater Revival, Jerry Le Lewis, Pink Floyd, Queen i inni.

18 marca 2023 zespół wydał debiutancki album zatytułowany „Wystrzeleni”. Na płycie znalazło się dwanaście autorskich utworów w języku polskim oraz angielskim. Zespół spędził ponad 90h przy nagraniu materiału w Estrada Studio. Nagranie było czynnie wspierane przez Estradę Rzeszowską w ramach projektu Free20 oraz udostępnienie dodatkowych godzin w studiu.

 

 

 

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Rockowa Noc x Faine Misto już w ten weekend. Znamy godziny koncertów

3 dni mocnego grania, Rockowe Miasteczko z polem namiotowym i strefami rockowej aktywności oraz polskie i zagraniczne zespoły w line-upie – tak w skrócie będzie wyglądała 17. edycja Rockowej Nocy, która w...

Aktualności

Imprezowy autobus w weekend na ulicach Rzeszowa. Kursy z przewodnikiem lub Dj'em

Akcja pod hasłem „Złap festiwalowy autobus” odbędzie się w ramach cyklu „Atrakcje na wakacje”.

Aktualności

RE: Rzeszów Festival już w ten weekend na Bulwarach [Rozpiska godzinowa]

Przez dwa dni na dwóch scenach wystąpi kilkunastu artystów rodzimej sceny muzycznej. Muzyce towarzyszyć będą niesamowite efekty świetlne i instalacje multimedialne. Nie zabraknie też atrakcji dla dzieci i młodzieży.

Aktualności

Finał Podkarpackiego Festiwalu Organowego. Recital Filipe Verissimo

Ostatni koncert odbędzie się w najbliższą niedzielę, 21 sierpnia o godz. 20:00 w Katedrze Rzeszowskiej. Wystąpi znakomity portugalski organista Filipe Verissimo.

Aktualności

DKF Klaps powraca. Wrześniowe spotkania z dobrym filmem w WDK

Działający w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie Dyskusyjny Klub Filmowy Klaps powraca po wakacyjnej przerwie. Znamy już repertuar na wrzesień.

Aktualności

Joanna Brodzik spotka się z czytelnikami w Ogrodach Bernardyńskich

To będzie przedostatnie już spotkanie z ramach cyklu Letnie Ogrody Literackie organizowanego przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie.

Aktualności

"mUzyczne dialogi Europy" - bezpłatny koncert artystów z Polski i Ukrainy

To kolejne wydarzenie w ramach Letniej Akademii Przyjaźni z Funduszami Europejskimi organizowane przez Rzeszowski Dom Kultury.

Reklama