Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Zamiast Bajki jest Delta. W weekend otwiera się nowy klub muzyczny w Rzeszowie

Dodano: /

Przy ul. Piłsudskiego, w miejscu gdzie do niedawna mieścił się Bajka Music Club, już wkrótce swoją działalność rozpocznie nowy klub muzyczny.

Po ośmiu latach działalności, jeden z największych obiektów na klubowej mapie Rzeszowa – Bajka Music Club, mieszczący się w centrum handlowym Europa II przy al. Piłsudskiego 34 – zakończył swoją działalność. Ostatnia impreza odbyła się tam 29 marca br. Tuż przed zamknięciem lokalu, właściciele informowali, że zamknięcie Bajki to nie koniec historii tego kultowego miejsca i zapowiadali, że powstanie tu nowy „klubowy projekt”.

Teraz już wiemy, że w miejscu Bajki swoją działalność rozpoczyna nowy klub - Delta Music Club. Wielkie otwarcie Delty odbędzie się już w najbliższą sobotę, 31 maja 2025 r. o godz. 21:00. Pierwszą imprezę rozkręcą: Dj Randy wraz z Dj’em Gruszkie. Towarzyszyć im będą gorące tancerki. Uczestnicy wydarzenia na wejściu mogą liczyć na darmowe shoty.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Agata Tuszyńska spotka się z czytelnikami w Ogrodach Bernardyńskich

Agata Tuszyńska, pisarka, poetka i reportażystka, będzie gościem najbliższego spotkania z cyklu Letnie Ogrody Literackie, organizowanego przez WiMBP w Rzeszowie.

Aktualności

Letnie Brzmienia w nowej lokalizacji

Pierwotnie koncerty miały odbyć się na rzeszowskich Bulwarach. Organizator zmienił jednak miejsce imprezy. Artyści wystąpią w fosie Zamku Lubomirskich.

Aktualności

Odsłonięcie muralu i koncert z okazji 80. urodzin Tomasza Stańki. Wystąpią Józef Skrzek i Erik Truffaz

Przed nami kolejne wydarzenia w Rzeszowie celebrujące przypadającą w lipcu 80. rocznicę urodzin jednego z najwybitniejszych muzyków w historii polskiego jazzu - Tomasza Stańki.

Aktualności

400 słuchawek i trzy rodzaje muzyki. Silent Disco w centrum Rzeszowa

W piątek, 15 lipca na Skwerze Kultury odbędzie się wyjątkowa impreza taneczna.

Aktualności

Kameralny koncert Asi Nawojskiej w parku na Słocinie. Wstęp bezpłatny!

Artystka zagra w nietypowym miejscu - na półwyspie w Parku im. Władysława Szafera.

Aktualności

Bezpłatny seans filmu "La La Land" na zakończenie Piątkowej Strefy Relaksu na osiedlu Budziwój

W najbliższy piątek, 15 lipca odbędzie się finał cyklu Piątkowa Strefa Relaksu, organizowanego przez Rzeszowski Dom Kultury w filii Country na osiedlu Budziwój przy ul. Herbowej 3.

Reklama