Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Znamy gwiazdy Goodfest 2019

Dodano: /

29 czerwca na Stadionie Miejskim w Dębicy po razm kolejny odbędzie się impreza pod szyldem Goodfest.  Tegorocznymi gwiazdami festiwalu będą: wokalista i raper Smolasty oraz kultowy zespół Wilki.

Goodfest będzie kontynuował swoją formułę z poprzednich lat, która wpisuje się w strategię społecznej odpowiedzialności Firmy Oponiarskiej Dębica S.A. W ciągu dnia organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców z całymi rodzinami na piknik z bogatą ofertą atrakcji dla dzieci i młodzieży. Nie zabraknie m.in. angażujących rozrywek przygotowanych razem z Dziecięcym Uniwersytetem Technicznym oraz aktywności sportowych. Na zakończenie imprezy zagrają: gwiazda młodego pokolenia, wokalista, raper i producent muzyczny o pseudonimie Smolasty, którego utwory mają już kilkadziesiąt milionów wyświetleń na YouTube, a także kultowy zespół polskiej muzyki rockowej, mający niezliczoną liczbę hitów zespół Wilki.

„Serdecznie zapraszam mieszkańców Dębicy i okolic na tegoroczną edycję Goodfestu. Wierzę, że przygotowane przez nas aktywności po raz kolejny spotkają się z ciepłym przyjęciem wszystkich gości, a wieczorne koncerty, jak co roku przyciągną tysiące fanów muzyki. Goodfest będzie doskonałą okazją, aby w niecodzienny sposób spędzić sobotnie popołudnie, szczególnie w kontekście obchodzonego w tym roku 80-lecia naszego zakładu produkcyjnego. Spotkajmy się więc razem w czerwcu i wspólne celebrujmy ten jubileusz.” – powiedział Leszek Szafran, Prezes Zarządu Firmy Oponiarskiej Dębica S.A.

Goodfest 2019 rozpocznie się w sobotę, 29 czerwca o godz. 16:00 na Stadionie Miejskim w Dębicy.

Wstęp wolny. Więcej na www.goodfestdebica.pl

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Noc Księgarń w księgarni Nova. Piraci i wizyta Kici Koci

Piracka przygoda, budowanie tratwy, poszukiwanie skarbu i wizyta Kici Koci - to atrakcje, jakie przygotowała dla najmłodszych czytelników rzeszowska księgarnia Nova w ramach wydarzenia „Noc Księgarń 2022”.

Aktualności

Zwiedzanie Łaźni Rzymskich w zamku w Łańcucie za symboliczną złotówkę

Zwiedzanie odbędzie się w najbliższy weekend w ramach akcji Dni Otwarte Funduszy Europejskich.

Aktualności

Daria Zawiałow w Rzeszowie. Ostatni koncert przed dłuższą przerwą

Rzeszów będzie ostatnim miastem na pożegnalnej trasie Darii Zawiałow. Artystka planuje roczną przerwę. Trasa “METROPOLIS… wojen nie będzie” obejmie łącznie 12 polskich miast.

Aktualności

Październik w DKF Klaps z przedpremierą filmu "Pasażerowie nocy" [REPERTUAR]

Pięć filmów znalazło się w październikowym repertuarze Dyskusyjnego Klubu Filmowego „Klaps”.

Aktualności

Babski wieczór z komedią "Bilet do raju"

Przed seansem, w holu kina zaplanowane szereg atrakcji dla Pań.

Aktualności

W weekend mnóstwo atrakcji dla seniorów w Rzeszowie

Miejskie instytucje kultury w ramach ogólnopolskiej akcji „Weekend seniora z kulturą” przygotowały szereg atrakcji dla seniorów. Wydarzenia odbędą się 1 i 2 października.

Reklama