Reklama

Inwestycje w Rzeszowie

Za wysokie ceny ścieżek rowerowych

Dodano: 10.04.2017 r.

Za wysokie ceny ścieżek rowerowych - Inwestycje w Rzeszowie

fot. ViC / Archiwum RESinet.pl

W planach

RZESZÓW. Unieważnieniem postępowania przetargowego zakończyły się poszukiwania realizatora ścieżek rowerowych na rzeszowskich przeprawach.

Powodem były za duże ceny zaprezentowanych ofert. Alejki mają powstać na mostach Narutowicza, Karpackim i Lwowskim. Kilka tygodni szukano wykonawcy, a do przetargu stanęły dwa podmioty – Fasys Mosty z Wrocławia oraz Pracownie Inżynierskie Socha. Pierwszy z wyżej wymienionych zaproponował realizację prac za ponad 692 tys. zł, drugi za ok. 761 tys. zł. Obie oferty jednak odrzucono, bo w puli miejskiej na ten cel przewidziano kwotę maksymalnie 250 tys. zł.
 
W planach jest przygotowanie alejek dla rowerzystów na mostach Narutowicza, Karpackim i Lwowskim. Przez kilka tygodni trwało postępowanie, w ramach którego zgłosiły się dwie firmy – Fasys Mosty z Wrocławia oraz Pracownie Inżynierskie Socha. Pierwszy z wyżej wymienionych podmiotów.

Przypomnijmy, że nowa inwestycja rowerowa w stolicy Podkarpacia zakłada wybudowanie kładek rowerowych przy przeprawach oraz ścieżek niezbędnych do połączenia istniejących alejek z projektowanymi kładkami.
 
Reklama

Tagi

Podziel się z innymi

Reklama

Wasze komentarze

Pozostalo znaków:
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze. Zaloguj się
Dodaj komentarz

Portal resinet.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy i wypowiedzi zamieszczanych przez internautów. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.

Reklama

Pozostałe aktualności

Reklama

Nowe na portalu

Reklama

Najczęściej czytane

Reklama

Wasze opinie

Dowiedz się, w której aptece kupisz swój lek. Ruszyła specjalna infolinia NFZprazykwantel sprzedam prazykwa: Lek przeciwgrzybiczy...
Gdzie w Rzeszowie można oddać przeterminowane leki? Lista aptekprazykwantel sprzedam prazykwa: Metformina cukrzyca...
Wypadek na A4. Ranny 8-letni chłopiecDawid Petrus: Proszę rodzinę dziecka...
Czołowe zderzenie busa z osobówką w Nowej DębieDawid Petrus: Proszę osobę poszkodowaną...
Dowiedz się, w której aptece kupisz swój lek. Ruszyła specjalna infolinia NFZprazykwantel sprzedam prazykwa: Alfadiol alfakalcydol...
Black Sabbath "The End of The End"tramwaj: Warto zobaczyć - świetny...
Reklama
Partnerzy: