Rzeszów - Wtorek, 28.05.2024
Reklama

Festiwal whisky i wina po raz pierwszy w Rzeszowie

Dodano: 10.05.2024 r. / Redakcja

fot. Pixabay
fot. Pixabay

Festiwal Whisky i Wina to nowe wydarzenia na mapie Podkarpacia, skierowane do wszystkich miłośników tych trunków. W programie m.in. degustacje, spotkania z ambasadorami marek, wykłady i prezentacje, sklep festiwalowy i muzyka na żywo. Organizatorem jest Al.Capone.

Festiwal Whisky & Wina to pierwsze tego typu wydarzenie w tej części Polski. W trakcie dwudniowego festiwalu ponad 70 wystawców zaoferuje ponad 800 produktów. Wystąpi 4 artystów. Wydarzenie organizuje zespół Al.Capone.

- Festiwal jest idealny zarówno dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z whisky lub winem, jak i dla tych, którzy są już pasjonatami i regularnie uczestniczą w tego typu wydarzeniach – informują organizatorzy.

Goście festiwalu będą mieli okazję na ponad 70 stoiskach degustować setki rodzajów whisky i wina z różnych części świata, w tym wiele nowości. Wystawcy, specjalne z okazji festiwalu, przygotują również wyjątkowe trunki, m.in. Bourbon z destylarni Boba Dylana (USA), whisky z Indii oraz kilka specjalnie wyselekcjonowanych whisky ze Szkocji.

W programie wydarzenia przewidziano również spotkania z ambasadorami marek i autorytetami branży, m.in. Jarkiem Bussem, jak również wykłady i prezentacje.

Oprócz tego na uczestników festiwalu będą różnorodne atrakcje, w tym m.in. konkursy z nagrodami, foodtrucki z pysznym jedzeniem, muzyka na żywo i wiele innych niespodzianek.

W sklepie festiwalowym będzie możliwość zakupu ulubionych  trunków, które wcześniej będzie można posmakować na festiwalu.

Bilety w cenie 159 zł (jednodniowy) oraz 229 zł (dwudniowy) do zakupienia stacjonarnie w sklepach Al. Capone lub online na na stronie ebilet.pl. Każdy bilet zawiera zestaw startowy o wartości 70zł (w tym równowartość 20zł do wykorzystania na stoiskach, kieliszek festiwalowy ze smyczą oraz pakiet powitalny)

Festiwal Whisky i Wina by Al. Capone odbędzie się w dniach 14 i 15 czerwca 2024 r. na terenie parkingu przy Hali Podpromie w Rzeszowie.

Godziny otwarcia:

  • Piątek 14.06.2024 – 15:00 – 22:00
  • Sobota 15.06.2024 – 13:00 – 22:00


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

ZLOT FOODTRUCKÓW

Żarciowozy w weekend w Rzeszowie. Darmowa wyżerka i happy hour

W najbliższy weekend do Rzeszowa przyjadą Żarciowozy. Ciężarówki z jedzeniem zaparkują w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall. Tym razem organizatorzy festiwalu przygotowali wyjątkowe okazje dla klientów: darmowe porcje degustacyjne oraz happy hour.

Aktualności

Fresh Bike Lemoniada w Rzeszowie

Lemoniada na rowerach już do nabycia na rzeszowskich ulicach.

Aktualności

Wieczór Irlandzki w Bristolu

17 marca Hotel Bristol Tradition & Luxury oraz Restauracja Wesele zapraszają na Wieczór Irlandzki.

Aktualności

Aromatyczna, kolorowa kuchnia i fantazyjne dania, czyli zupełnie nowy Hokus Pokus restobar

Po wielkim reopeningu nowi właściciele Hokus Pokus zapraszają do testowania nowej kuchni.

Aktualności

Bananowo - karmelowy lipiec w Starym Pierniku

Przez cały lipiec kawiarnia Stary Piernik przy Kościuszki 9 w Rzeszowie zaprasza na specjalną ofertę miesiąca bananowo-karmelowego.

Aktualności

Jesienne propozycje prosto z Węgier. Liszt zaprasza na zupy

Mieszcząca się przy ul.Fryderyka Szopena 33, węgierska restauracja „Liszt” zaprasza do spróbowania ich sposobu na „coraz którtsze i zimniejsze jesienne dni”.

Aktualności

Wieczór z kuchnią i muzyką francuską

Grand Hotel zaprasza na wieczór z kuchnią i muzyką francuską, który odbędzie się w Restauracji Patio 24 października o godzinie 19:00.

Reklama