Rzeszów - Środa, 06.05.2026
Reklama

Nowa burgerownia przy ul. Dąbrowskiego

Dodano: 04.05.2026 r. / Redakcja

Smash 2.0 przy ul. Dąbrowskiego 109 w Rzeszowie / fot. Rzeszowskie Smaki
Smash 2.0 przy ul. Dąbrowskiego 109 w Rzeszowie / fot. Rzeszowskie Smaki

Przy ul. Dąbrowskiego 109 w Rzeszowie, na terenie miasteczka akademickiego Politechniki Rzeszowskiej, powstał lokal serwujący smash burgery. Wielkiemu otwarciu towarzyszyła impreza z Dj-em.

Smash 2.0 to miejsce dla fanów soczystych burgerów w stylu smash. W menu królują klasyczne smash burgery – od pojedynczych po potrójne – z wołowiną, cheddarem i autorskimi sosami, dostępne solo lub w zestawach z frytkami czy batatami. Uzupełnieniem oferty są chicken burgery w wariantach takich jak Nashville czy Garlic Parmesan oraz chrupiące chicken pieces w kilku smakach.

Burgerownię otwarto 23 kwietnia br. z przytupem. Wydarzeniu towarzyszyła impreza z DJ-em, który grał swój set na dachu obiektu.

Smash 2.0 czynny jest we wtorki i środy w godz. 11:00 – 22:0, od czwartku do soboty w godz. 11:00 – 1:00 oraz w niedzielę w godz. 12:00 – 22:00. W poniedziałek mają nieczynne.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Co zjemy za 10 zł w centrum Rzeszowa? cz. 1

Odwiedziliśmy ponad 20 rzeszowskich lokali gastronomicznych w centrum Rzeszowa i sprawdziliśmy, w których z nich da się zjeść coś dobrego za skromne 10 złotych.

Aktualności

Restauracja "Leśna Wola" zaprasza do organizowania przyjęć okolicznościowych

Chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, imprezy integracyjne, spotkania opłatkowe to chleb powszedni dla „Leśnej Woli”.

Aktualności

W Bazylii wciąż króluje Dynia

Krem z dyni oraz dyniowa tarta pojawiły się w jesiennym menu Cafe Bazylia.

Aktualności

Smaki lata w Sport’s Bar-B-Q

Restauracja Sport’s Bar-B-Q (Millenium Hall) wprowadziła kilka letnich nowości w swojej karcie menu.

Aktualności

13 restauracji w wiosennej edycji Restaurant Week w Rzeszowie

Niespełna dwa tygodnie pozostało do wiosennej edycji największego festiwalu kulinarnego w Polsce. Tym razem Restaurant Week potrwa aż sześć tygodni i odbędzie się w dniach 13.03 - 24.04.2024 r. Można już rezerwować...

Aktualności

Zupabar zabierze Was w kulinarną podróż do Indii

Marzy Wam się wyprawa do Indii ale na razie nie macie jej jak zorganizować? Zupabar może Was trochę pocieszyć i zabrać w kulinarną podróż.

Reklama