Rzeszów - Czwartek, 19.06.2025
Reklama

Otwarcie kawiarni Starbucks w Millenium Hall [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. BS / RESinet.pl
fot. BS / RESinet.pl

We wtorek, 17 czerwca 2025 otworzyła się druga w Rzeszowie kawiarnia Starbucks. Nowy lokal znajduje się w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall.

Po ponad dwóch latach obecności na rzeszowskiej mapie gastronomicznej, Starbucks otworzył kolejną kawiarnię. Nowy lokal znajduje się w Millenium Hall na poziomie 0, na wprost salonu Tezenis, w miejscu gdzie wcześniej mieściła się inna kawiarnia - Love Bar.

Cieszymy się, że na mapie Rzeszowa pojawi się już druga kawiarnia. Wierzymy, że Millenium Hall będzie dla naszych sympatyków lokalizacją atrakcyjną i dostępną – mówi Vedran Modrić, Regionalny Dyrektor Operacyjny Starbucks Polska. – Chcemy być jak najbliżej naszych Gości, dlatego w tym roku otworzyliśmy już kilka kawiarni, w tym pojawiliśmy się w nowych miastach.

Z okazji otwarcia, dla pierwszych 1000 osób przewidziano gratis w postaci wielorazowego kubka. Z takim kubkiem kawa w Starbucks kosztuje 2 zł taniej.

Starbucks oferuje napoje na bazie espresso, kawy parzone, mrożone i cold brew, owocowe drinki, herbaty oraz gorącą czekoladę. Ponadto w ofercie kawiarni dostępne są również przekąski: kanapki, croissanty i desery.

Pierwszą kawiarnię Starbucks w Polsce otwarto w kwietniu 2009 roku na warszawskim Nowym Świecie. Od tego czasu w całym kraju powstało ich ponad 80. W Rzeszowie pierwszy lokal tej marki otwarto 2 stycznia 2023 roku. Znajduje się on na poziomie -1 galerii przy al. Piłsudskiego 44.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Wieczór Kuchni Żydowskiej

1 lutego 2014 w Restauracji Patio Grand Hotel Rzeszów, odbędzie się kolejny wieczór z kuchnią i kulturą żydowską.

Aktualności

Na rzeszowskim Rynku otwiera się Karpat Kebab

Za kilka dni na rzeszowskim Rynku otwiera się nowy punkt Karpat Kebab. Nowy lokal znajduje się przy ul. Rynek 25. Będzie to już czwarty punkt pod tym szyldem w Rzeszowie.

Aktualności

Bacusiowa Akademia Gotowania zaprasza dzieci do udziału w kulinarnym programie

Bacusiowa Akademia Gotowania zaprasza najmłodszych wielbicieli gotowania do udziału w kulinarnym programie.

Aktualności

Jesienne menu w restauracji Gino’s Pizza&Pasta

W raz z nadejściem chłodniejszych dni w Ginos pojawiła się nowa - jesienna karta menu. Właściciele lokalu szczególnie polecają „Stek z karkówki” podawany z grillowanym serem camembert pieczarkami i fasolką.

Aktualności

Co i za ile zjemy w nowej restauracji LUKR?

Nowa restauracja w Rzeszowie już otwarta.

Aktualności

Street Food Festival. Do Rzeszowa przyjadą ciężarówki z kuchnią z różnych stron świata

Wiosenna edycja Street Food Festival odbędzie się w dniach 19 - do 21 kwietnia.

Aktualności

Walentynkowy wieczór w restauracji Liszt

Spędź ten wyjątkowy wieczór w polsko-węgierskiej restauracji.

Aktualności

Europejskie śniadania w kawiarni „Z mojego ogródka“

Do wyboru: polskie, francuskie, skandynawskie i angielskie.

Reklama