Rzeszów - Piątek, 20.06.2025
Reklama

Otwarcie kawiarni Starbucks w Millenium Hall [ZDJĘCIA]

Dodano: /

fot. BS / RESinet.pl
fot. BS / RESinet.pl

We wtorek, 17 czerwca 2025 otworzyła się druga w Rzeszowie kawiarnia Starbucks. Nowy lokal znajduje się w centrum kulturalno-handlowym Millenium Hall.

Po ponad dwóch latach obecności na rzeszowskiej mapie gastronomicznej, Starbucks otworzył kolejną kawiarnię. Nowy lokal znajduje się w Millenium Hall na poziomie 0, na wprost salonu Tezenis, w miejscu gdzie wcześniej mieściła się inna kawiarnia - Love Bar.

Cieszymy się, że na mapie Rzeszowa pojawi się już druga kawiarnia. Wierzymy, że Millenium Hall będzie dla naszych sympatyków lokalizacją atrakcyjną i dostępną – mówi Vedran Modrić, Regionalny Dyrektor Operacyjny Starbucks Polska. – Chcemy być jak najbliżej naszych Gości, dlatego w tym roku otworzyliśmy już kilka kawiarni, w tym pojawiliśmy się w nowych miastach.

Z okazji otwarcia, dla pierwszych 1000 osób przewidziano gratis w postaci wielorazowego kubka. Z takim kubkiem kawa w Starbucks kosztuje 2 zł taniej.

Starbucks oferuje napoje na bazie espresso, kawy parzone, mrożone i cold brew, owocowe drinki, herbaty oraz gorącą czekoladę. Ponadto w ofercie kawiarni dostępne są również przekąski: kanapki, croissanty i desery.

Pierwszą kawiarnię Starbucks w Polsce otwarto w kwietniu 2009 roku na warszawskim Nowym Świecie. Od tego czasu w całym kraju powstało ich ponad 80. W Rzeszowie pierwszy lokal tej marki otwarto 2 stycznia 2023 roku. Znajduje się on na poziomie -1 galerii przy al. Piłsudskiego 44.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Jarmark z ekologicznymi i regionalnymi produktami

Czterodniowy EkoBazar odbędzie się w dniach 6 - 9 listopada 2014 r.

Aktualności

Chwila zapomnienia w rzeszowskiej Kafeterii

Sprawdźcie, jakie słodkie pyszności proponuje kawiarnia Kafeteria.

Aktualności

Dwa Bratanki: Nowy szef kuchni, nowe menu

Nowości w menu to, m.in.: polędwiczka wieprzowa z chrupiącą kruszonką ziołowo - czosnkową, wołowina w przepysznym sosie warzywnym i kilka innych pozycji.

Aktualności

Pablo Picasso - Smaki Włoch, Meksyku i Hiszpanii

W naszej bazie możecie już odwiedzić stronę restauracji Pablo Picasso, mieszczącej się w rejonie dworca PKP.

Aktualności

Hokus Pokus: Nowe jesienne MENU, powrót PubQuiz oraz Karaoke

Dużym uznaniem klientów cieszą się w szczególności dania "vege".

Aktualności

Rzeszowski Zupabar poszerza swoją ofertę

Od teraz w tej znanej rzeszowskiej zupiarni zjeść możecie również pyszne, chrupiące kanapki, co tydzień w nowej odsłonie.

Aktualności

Wrzesień w restauracji Wesele. Przez cały tydzień promocje

W każdym dniu tygodnia możecie liczyć na inna ofertę specjalną, np. darmową kawę do deseru, gratisowy deser do obiadu czy 2 dania główne w cenie jednego.

Reklama