Rzeszów - Sobota, 04.07.2026
Reklama

Piwne święto w Rzeszowie po raz dziesiąty. Trzy dni, kilkunastu wystawców i muzyka na żywo

Dodano: 03.07.2026 r. / Redakcja

Rzeszowski Festiwal Piwa 2024 / Archiwum RESinet.pl
Rzeszowski Festiwal Piwa 2024 / Archiwum RESinet.pl

W pierwszy weekend lipca Rzeszowski Rynek już po raz dziesiąty stanie się miejscem świętowania kultury piwa rzemieślniczego. Przez trzy dni – od 3 do 5 lipca – w samym sercu miasta będzie można poznawać smaki z najlepszych browarów z całej Polski, spotkać się z piwowarami i poczuć festiwalową atmosferę.

Organizatorzy zapowiadają kraftowe premiery, dziesiątki stylów piwnych oraz grono wyjątkowych wystawców.

Wśród wystawców znajdą się m.in.: Browar Łańcut, Browar Hopkultura, Browar Challenger, Browar Dziki Wschód, Browar Zakarczmie, Browar Bałtów, Browar Stodoła, Browar Tarnobrzeg, Browar Janczar, Browar Żuławski, Browar Kalea, Cydr Smykan, Plantacja, Smaki Azerbejdżanu KABAK oraz Podkarpacki Klub Birofilów.

Nie zabraknie również muzycznych akcentów. Piątkowy wieczór poprowadzi DJ Disco Duck, a w sobotę o festiwalowy klimat zadba Paweł „Qczi" Poźniak.

Wystawcy:

  • Browar Łańcut
  • Browar Hopkultura
  • Browar Challenger
  • Browar Dziki Wschód
  • Browar Zakarczmie
  • Browar Bałtów
  • Browar Stodoła
  • Browar Tarnobrzeg
  • Browar Janczar
  • Browar Żuławski
  • Browar Kalea
  • Cydr Smykan
  • Plantacja
  • Smaki Azerbejdżanu
  • KABAK
  • Podkarpacki Klub Birofilów

Godziny otwarcia festiwalu:

  • Piątek, 3 lipca – 16:00–24:00
  • Sobota, 4 lipca – 14:00–24:00
  • Niedziela, 5 lipca – 14:00–20:00


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Tydzień z Browarem Kormoran

Od 25 listopada do 2 grudnia potrwa Tydzień z Browarem Kormoran w Starej Drukarni. Do dyspozyji klientów, będzie oferta Browaru czyli łącznie 20 różnych piw od jasnych lagerów zaczynając na ciemnych porterach...

Aktualności

Ruszyły rezerwacje na jesienną edycję Restaurant Week. W Rzeszowie 8 restauracji do wyboru

Czeka na Was specjalnie przygotowane przez kucharzy i restauratorów, 3-daniowe doświadczenie restauracyjne, czyli przystawka, danie główne i deser w festiwalowej cenie 49 zł.

Aktualności

15 nowych restauracji i lokali gastronomicznych w Rzeszowie. Znacie je?

Postanowiliśmy przybliżyć Wam kilka nowych miejsc, które w ciągu ostatnich miesięcy pojawiły się na gastronomicznej mapie Rzeszowa.

Aktualności

II Karpacki Konkurs Piw Domowych

Stary Browar Rzeszowski oraz Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych - Odział Karpacki serdecznie zaprasza 29 marca na II Karpacki Konkurs Piw Domowych.

Aktualności

Rusza jesienna edycja Restaurant Week w Rzeszowie

Sześć rzeszowskich restauracji bierze udział w jesiennej edycji festiwalu Restaurant Week, który startuje 8 września.

Aktualności

Wegańska uczta dla podniebienia co niedzielę w Zdrowo Zmiksowanych

W każdą niedzielę restauracja umila podniebienia miłośnikom kuchni wegańskiej.

Reklama