Rzeszów - Czwartek, 13.08.2026
Reklama

W Rzeszowie otwarto nowy punkt Dara Kebab

Dodano: 13.03.2025 r. / Redakcja

Dara Kebab nieustannie rozwija sieć swoich lokali na terenie stolicy Podkarpacia. 10 marca odbyło się otwarcie kolejnego punktu marki, przy ul. Okulickiego.

Dara ma już na terenie Rzeszowa kilkanaście lokali i punktów w różnych lokalizacjach, m.in. w ścisłym centrum Rzeszowa - na Rynku i ul. Grunwaldzkiej, przy al. Powstańców Warszawy niedaleko Stadionu Miejskiego, przy skrzyżowaniu ul. Batalionów Chłopskich i Langiewicza, przy ul. Witolda na osiedlu Słocina oraz na miasteczku akademickim Uniwersytet Rzeszowskiego.

Najnowszy punkt Dara Kebab powstał przy ul. Okulickiego 10, w sąsiedztwie Starej Szwalni. W dniu otwarcia, w godz. 11:00 – 16:00 kebab serwowany był za darmo.


Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Największy podkarpacki Oktoberfest w Rzeszowie

Sala Polska Hotelu Bristol Tradition and Luxury zamieni się w monachijski pawilon biesiadny ze specjalnymi dekoracjami.

Aktualności

Nowa odsłona lodziarni Grycan w Rzeszowie

W Millenium Hall po krótkiej przerwie otwarto trzecią w mieście lodziarnio-kawiarnię Grycan – Lody od pokoleń.

Aktualności

Stary Browar Rzeszowski serwuje burgery-giganty

Stary Browar Rzeszowski wprowadził do swojego menu 4,5 kilogramowego burgera o średnicy 35 cm. Danie przewidziane dla 8 – 10 osób, przygotowane jest ze 100% wołowiny.

Aktualności

6-cio daniowa kolacja i degustacja wina

Restauracja Per Tutti wspólnie z firmą 6WIN organizuje kolację połączoną z degustacją win dobranych do potraw przez specjalistów.

Aktualności

Pub i Restauracja "Krypta" ogłasza promocje dla studentów i kibiców Euro 2016

Pub i Restauracja "KRYPTA" to nowo otwarty lokal w Rzeszowie, mieszczący się przy ul. Fredry 4. Krypta oferuje dania tradycyjnej kuchni polskiej na miejscu i na wynos.

Aktualności

Nowa restauracja w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie otwiera swoje podwoje Stary Browar Rzeszowski, nawiązujący do wiekowych tradycji browarnictwa naszego miasta. Mało kto bowiem wie, że już w XVII wieku w Rzeszowie znajdowało się 10 dużych browarów...

Aktualności

Restauracja Hotelu Ambasadorskiego oferuje dania kuchni sródziemnomorskiej europejskiej i regionalnej

Hotel Ambasadorski położony jest w centrum rzeszowskiego Starego Rynku, dokładnie naprzeciw ratusza w zabytkowych XVII wiecznych kamieniczkach. Goszczą tu zarówno turyści jak i przedstawiciele świata kultury, sztuki i biznesu.

Reklama