Rzeszów - Niedziela, 22.03.2026
Reklama

W Rzeszowie otwiera się nowa burgerownia

Dodano: 04.11.2024 r. / Redakcja

fot. RESinet.pl
fot. RESinet.pl

Już wkrótce w centrum Rzeszowa swoją działalność rozpocznie burgerownia spod szyldu Burneika Burger. Sam „Hardkorowy Koksu” weźmie udział w otwarciu lokalu.

Firma tworząca sieć burgerowni powstała w maju 2022 roku. Lokal w Rzeszowie będzie już czwartym w Polsce spod szyldu "Burneika Burger". Dotychczasowe trzy działają w Warszawie, Bielsko-Białej oraz w Koszalinie.

„Pomysł na Burneika Burger zrodził się z pasji i zamiłowania do dobrego jedzenia. Nasze burgery robione są według receptury Roberta i Kai Burneika z najwyższej jakości, wyselekcjonowanych składników. Bazujemy na 100% wołowinie, świeżych warzywach oraz codziennie wypiekanych bułkach. Nasza koncepcja opiera się na prostym menu i jak najmniejszej ilości składników. Stawiamy na jakość i smak!” – czytamy na oficjalnej stronie firmy.

W ofercie burgerowni znajdziemy trzy rodzaje burgerów z wołowiną, różniące się między sobą ilością mięsa: 150 g, 300 g i największy 450 g. Lokal serwuje również burgery wegetariańskie oraz z kurczakiem. Oprócz burgerów, menu oferuje również wrapy, stripsy oraz sałatkę z kurczakiem.

Rzeszowski Burneika Burger powstaje przy ul. Zemenhofa 5, w sąsiedztwie placu Cichociemnych. Otwarcie zaplanowano na sobotę, 9 listopada o godz. 12:00. Gościem specjalnym będzie sam Robert Burneika, który zaprasza swoich fanów do wspólnego zdjęcia.


Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

W Per Tutti espresso po 3 zł

Po każdym posiłku możecie zamówić w Per Tutti aromatyczne espresso w cenie 3 zł.

Aktualności

Jak uratować rodzinną niedzielę? Bacówka Radawa & SPA podpowiada...

Zamknięte sklepy będą super okazją aby spędzić niedzielę za miastem na rodzinnym spacerze po radawskich lasach, a następnie próbując wyśmienitej kuchni w Restauracji Ferula w Hotelu Bacówka Radawa & SPA****.

Aktualności

Nowa restauracja w Rzeszowie

RZESZÓW. W Rzeszowie otwiera swoje podwoje Stary Browar Rzeszowski, nawiązujący do wiekowych tradycji browarnictwa naszego miasta. Mało kto bowiem wie, że już w XVII wieku w Rzeszowie znajdowało się 10 dużych browarów...

Aktualności

Rodowity hindus otwiera restaurację indyjską w Rzeszowie

Restauracja RANI znajduje się przy ul. Plac Kilińskiego 2. Oficjalne otwarcie już 27 września o godz. 12:00.

Aktualności

FOTO. Zobacz potrawy z nowego menu restauracji Wesele

Kilka dni temu restauracja zmienia całkowicie kartę menu. Co nowego w ofercie?

Aktualności

Nowa restauracja w CH Plaza

Otwarcie nowej restauracji z nowoczesna kuchnią polską planowane jest na czerwiec 2014 r.

Aktualności

Wielkie otwarcie nowego lokalu Dara Kebab. Będą darmowe kebaby

Zgodnie z zapowiedziami, wystrój w nowym lokalu „będzie naprawdę wyjątkowy”. Dla klientów dostępne będzie nowe menu. Nowością będą prawdziwe tureckie śniadania, przygotowywane z oryginalnych składników.

Reklama