Rzeszów - Wtorek, 17.03.2026
Reklama

W Rzeszowie powstał kolejny lokal KFC

Dodano: 19.12.2025 r. / Redakcja

fot. Archiwum RESinet.pl / SI
fot. Archiwum RESinet.pl / SI

W Galerii Nowy Świat przy ul. Krakowskiej w Rzeszowie otwarto nową restaurację KFC. To już czwarty punkt tej popularnej sieci w stolicy Podkarpacia.

KFC to sieć restauracji typu fast food, której oferta opiera się głównie na kurczaku w chrupiącej panierce, przygotowywanym według autorskiej receptury kucharza – pułkownika Harlanda Sandersa. W menu znajdują się m.in. kubełki z kurczakiem, burgery, wrapy, tortille, skrzydełka Hot Wings oraz stripsy. Uzupełnieniem są dodatki takie jak frytki, colesław, kukurydza, a także sosy i napoje.

Oficjalne otwarcie nowego lokalu spod szyldu KFC w Rzeszowie odbyło się we wtorek, 16 grudnia 2025 r. 100 pierwszych klientów mogło skorzystać z promocyjnych zestawów Hot Wings w cenie 1 zł.

Lokal znajduje się na poziomie +2 naszego CH Nowy Świat. Restauracja jest czynna codziennie w godzinach funkcjonowania Galerii, tj. od 9:00 do 21:00.

To już czwarty punkt sieci w stolicy Podkarpacie. Pozostałe trzy mieszczą się w B1 przy ul. Wyspiańskiego, w Millenium Hall przy ul. Kopisto 1 oraz w Galerii Rzeszów, przy ul. Piłsudskiego 44.

Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości

Aktualności

Bacusiowa Akademia Gotowania zaprasza dzieci do udziału w kulinarnym programie

Bacusiowa Akademia Gotowania zaprasza najmłodszych wielbicieli gotowania do udziału w kulinarnym programie.

Aktualności

Jesienne menu w restauracji Gino’s Pizza&Pasta

W raz z nadejściem chłodniejszych dni w Ginos pojawiła się nowa - jesienna karta menu. Właściciele lokalu szczególnie polecają „Stek z karkówki” podawany z grillowanym serem camembert pieczarkami i fasolką.

Aktualności

Co i za ile zjemy w nowej restauracji LUKR?

Nowa restauracja w Rzeszowie już otwarta.

Aktualności

Street Food Festival. Do Rzeszowa przyjadą ciężarówki z kuchnią z różnych stron świata

Wiosenna edycja Street Food Festival odbędzie się w dniach 19 - do 21 kwietnia.

Aktualności

Walentynkowy wieczór w restauracji Liszt

Spędź ten wyjątkowy wieczór w polsko-węgierskiej restauracji.

Aktualności

Europejskie śniadania w kawiarni „Z mojego ogródka“

Do wyboru: polskie, francuskie, skandynawskie i angielskie.

Aktualności

Nowa burgerownia w Rzeszowie - PROMOCJA NA OTWARCIE

Na 15 Lipca, zaplanowano otwarcie nowego punktu na gastronomicznej mapie Rzeszowa.

Reklama