Rzeszów - Niedziela, 14.09.2025
Reklama

11-latek potrącony przez samochód. Śmigłowiec zabrał go do szpitala w Rzeszowie

Dodano: 17.11.2020 r.

Na zdj. Miejsce wypadku / fot. KMP Krosno
Na zdj. Miejsce wypadku / fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. 11-letni chłopiec został potrącony przez samochód osobowy na przejściu dla pieszych w Dukli. Poszkodowanego przetransportowano śmigłowcem ratowniczym do szpitala w Rzeszowie. Sprawca potrącenia był trzeźwy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godz. 13:00 na ul. Trakt Węgierski w Dukli. Jak wstępnie ustalili policjanci, 11-letni chłopak został potrącony na oznakowanym przejściu dla pieszych przez 79-letniego kierowcę fiata. Konieczne było wezwanie śmigłowca Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, który przetransportował rannego chłopaka do szpitala w Rzeszowie. Obrażenia 11-latka nie zagrażają jego życiu.

Kierowca fiata był trzeźwy.

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności wypadku.

 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Policjanci z Podkarpacia podsumowali 2018 rok. Wzrosła wykrywalność przestępstw kryminalnych

PODKARPACIE. W 2018 roku na Podkarpaciu popełniono 24.921 przestępstw, o 4.797 mniej niż rok wcześniej. Wykrywalność sięga 77,2%.

Podkarpacie

Obywatel Izraela spowodował wypadek. Poręczył za niego rabin krakowski

PODKARPACIE. Mężczyzna przyznał się do winy i złożył wniosek o skazanie bez rozprawy.

Podkarpacie

Wypadek w Nisku. Dwie osoby przewieziono do szpitala

NISKO. W wypadku uczestniczyły dwa pojazdy osobowe i jeden cieżarowy.

Podkarpacie

29-latek z Ropczyc z zarzutami za nielegalny handel grami komputerowymi

ROPCZYCE. Policjanci zabezpieczyli sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie.

Podkarpacie

Na terenie Podkarpacia trwają ćwiczenia pk. Twierdza-19. Uczestniczą w nich jednostki z Rzeszowa

PODKARPACIE. 23 stycznia odbyło się spotkanie uczestników ćwiczenia z wojewodą podkarpackim Ewą Leniart.

Podkarpacie

CBA zatrzymało trzech podkarpackich przedsiębiorców

PODKARPACIE. CBA nie nie wyklucza kolejnych zatrzymań w sprawie.

Podkarpacie

Śmiertelne w skutkach potrącenie pieszego i ucieczka z miejsca wypadku. 25-latek może trafić do więzienia na 12 lat

PODKARPACIE. Wsiadł pijanym za kołko i potrącił rowerzyste. Cyklista zmarł, kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Podkarpacie

Trójka nastolatków podejrzana o rozbój. Obezwładnili i okradli 15-latka

KROSNO. 15-letni chłopiec został zaatakowany przez trzech nastolatków, którzy go obezwładnili i ukradli mu 100 złotych.

Reklama