Rzeszów - Poniedziałek, 18.08.2025
Reklama

20-latek stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Mężczyzna został przewieziony do szpitala

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj po południu na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Kupnie. 20-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak bmw, którym kierował, uderzyło w przepust drogowy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15, na drodze powiatowej w Kupnie. Mężczyzna jechał sam. W wyniku zdarzenia z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw, 20-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa, jadąc w kierunku Bukowca, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w przepust drogowy i dachował.

Na miejscu pracowali kolbuszowscy policjanci wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze ustalili świadków i wykonali oględziny. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zatrzymano trzy osoby poszukiwane listami gończymi

PODKARPACIE. Jedna z zatrzymanych ukrywała się od dwudziestu lat.

Podkarpacie

Podsumowanie policyjnej akcji „Boże Ciało 2019”. Nikt nie zginął, zatrzymano 58 pijanych kierowców

PODKARPACIE. W tym czasie doszło do 24 wypadków, w których nikt nie zginął, 31 osób zostało rannych.

Podkarpacie

Wzrasta liczba żłobków i klubów dziecięcych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Zwiększyła się również liczba miejsc i dzieci w tych placówkach.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na trasie Przemyśl-Dynów. Utrudnienia mogą potrwać do godz. 17.00

PODKARPACIE. Do wypadku doszło dziś przed godz. 12, w miejscowości Reczpol.

Podkarpacie

Tragedia w Rudawce Rymanowskiej. Nie żyje 50-latek, któremu spadł na głowę kamień

PODKARPACIE. Pomimo reanimacji życia 50-letniego mieszkańca województwa lubelskiego, nie udało się uratować.

Podkarpacie

Biegał półnagi wokół zabytkowej fontanny. Przy pijanym 23-latku znaleziono marihuanę

KOLBUSZOWA. Dziwne zachowane młodego mężczyzny wzbudziło czujność dzielnicowych.

Podkarpacie

Pod szczytem Tarnicy znaleziono niewybuch. Do czasu przyjazdu saperów zamknięto szlaki

RZESZÓW. Niewybuch został znaleziony przez jednego z turystów.

Reklama