Rzeszów - Sobota, 24.05.2025
Reklama

20-latek stracił panowanie nad pojazdem i dachował. Mężczyzna został przewieziony do szpitala

Dodano:

fot. KPP Kolbuszowa
fot. KPP Kolbuszowa
PODKARPACIE. Kolbuszowscy policjanci pracowali wczoraj po południu na miejscu zdarzenia drogowego, do którego doszło w Kupnie. 20-letni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak bmw, którym kierował, uderzyło w przepust drogowy. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godz. 15, na drodze powiatowej w Kupnie. Mężczyzna jechał sam. W wyniku zdarzenia z obrażeniami został przetransportowany do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący bmw, 20-letni mieszkaniec gminy Kolbuszowa, jadąc w kierunku Bukowca, stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzył w przepust drogowy i dachował.

Na miejscu pracowali kolbuszowscy policjanci wraz z technikiem kryminalistyki. Funkcjonariusze ustalili świadków i wykonali oględziny. Trwa wyjaśnianie dokładnych przyczyn i okoliczności tego zdarzenia. 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Policjanci z Sanoka eskortowali do szpitala rodzącą kobietę

PODKARPACIE. Sanoccy policjanci pilotowali do szpitala samochód z rodzącą kobietą. Dzięki ich pomocy, przyszła mama w odpowiednim czasie trafiła pod opiekę specjalistów.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Zarębkach. Nie żyje 35-letni motocyklista

PODKARPACIE. 35-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i najprawdopodobniej uderzył w barierę ochronną. Mimo udzielonej pomocy, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Kolejna ofiara wody w powiecie leżajskim

PODKARPACIE. 60-letni mężczyzna utonął w zbiorniku wodnym w Przychojcu.

Podkarpacie

Tragedia w Leżajsku. W zbiorniku melioracyjnym utonął 24-latek

LEŻAJSK. 24-letni mężczyzna utonął nad tzw. Florydą. Jest pierwszą w tym sezonie ofiarą wody w powiecie leżajskim.

Podkarpacie

Upały na Podkarpaciu, nawet 37 stopni. IMGW wydał ostrzeżenie

PODKARPACIE. IMGW wydał ostrzeżenie 3 stopnia (najwyższe) dotyczące upałów na terenie województwa podkarpackiego. W niektórych miejscach termometry pokażą nawet 37 stopni Celsjusza.

Podkarpacie

Odnowiona Oranżeria i Ujeżdżalnia w Muzeum - Zamku w Łańcucie dostępna dla turystów

ŁAŃCUT. W Muzeum - Zamku w Łańcucie otwarto Centrum Edukacji Tradycji im. Jana Potockiego.

Podkarpacie

Otwarcie kolejki linowej i ośrodka PKL w Solinie już w lipcu. Znamy cennik

PODKARPACIE. Nowa atrakcja turystyczna w Solinie zostanie otwarta w lipcu. Już wkrótce ruszy rezerwacja biletów na podróż koleją gondolową. Ogłoszono ceny atrakcji w ośrodku PKL.

Reklama