Rzeszów - Czwartek, 18.12.2025
Reklama

22-latek uderzył skodą w drzewo. Interweniował śmigłowiec LPR

Dodano: 09.05.2023 r.

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. 22-letni kierowca skody stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna odniósł ciężkie obrażenia i śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj wieczorem na ul. Kopalnianej w miejscowości Równe. Z ustaleń Policji wynika, że 22-letni kierowca skody - mieszkaniec Krosna - stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Mężczyzna został zakleszczony we wraku samochodu. Aby go uwolnić, konieczne było wykorzystanie przez ratowników sprzętu hydraulicznego.

W wyniku zdarzenia 22-latek odniósł poważne obrażenia. Mężczyzna został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. Na czas prowadzonych działań ratowniczych, droga w miejscu wypadku była zablokowana.

Krośnieńscy policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.
 
 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Utrudnienia na moście Olchowieckim w Sanoku. 88-latek wjechał w barierę energochłonną

SANOK. 88-letni kierowca opla, najprawdopodobniej zasłabł i wjechał barierę energochłonną na moście Olchowieckim w Sanoku. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na DW871 w Stalach. Nie żyje 49-letni motocyklista

PODKARPACIE. W miejscowości Stale doszło do zderzenia motocyklisty z samochodem osobowym. Kierujący jednośladem zginął na miejscu.

Podkarpacie

Przyjechała po piwo na stację paliw. Była tak pijana, że miała problem z wyjazdem

PODKARPACIE. 3,5 promila wydmuchała 51-letnia kobieta, która przyjechała na stację benzynową po piwo, a gdy chciała odjechać, nie była w stanie wrzucić biegu. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW. W czwartek burze i silne opady deszczu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z burzami jakie spodziewane są w czwartek na Podkarpaciu.

Podkarpacie

„Bieszczadzka ciuchcia” i "Pogórzanin" rozpoczynają sezon turystyczny

PODKARPACIE. W długi weekend majowy Bieszczadzka Kolejka Leśna ponownie wyruszy na tory rozpoczynając nowy sezon turystyczny. Kursy realizowane będą do końca października.

Podkarpacie

Alert IMGW dla Podkarpacia. W piątek burze, grad i trąby powietrzne

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia w związku z burzami jakie prognozowane są w piątek, 18 kwietnia na Podkarpaciu.

Reklama