Rzeszów - Niedziela, 28.06.2026
Reklama

3 osoby zginęły w dwóch wypadkach na Podkarpaciu

Dodano: 15.12.2020 r.

Miejsce wypadku w Brzózie Królewskiej, fot. KWP
Miejsce wypadku w Brzózie Królewskiej, fot. KWP
PODKARPACIE. Do dwóch tragicznych wypadków doszło wczoraj na drogach województwa podkarpackiego. W Widełce zginął pieszy potrącony przez renault, z kolei w Brzózie Królewskiej doszło do zderzenia osobówki z samochodem ciężarowym - zginęli dwaj młodzi mężczyźni.

Do pierwszego wypadku doszło w poniedziałek, 15 grudnia 2020 r. około godz. 17:30 w Widełce na odcinku DK9 relacji Rzeszów – Kolbuszowa. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, kierująca renaultem, 65-letnia mieszkanka gminy Kolbuszowa jadąc w kierunku Kolbuszowej, potrąciła przechodzącego przez jezdnię, poza przejściem dla pieszych 42-latka. Mężczyzna zmarł na miejscu. Kierująca osobówką była trzeźwa.
Reklama
Drugi wypadek miał miejsce około godz. 18:00 w miejscowości Brzóza Królewska na drodze wojewódzkiej nr 875. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący osobowym audi, 22-letni mieszkaniec Rzeszowa, najprawdopodobniej wyjechał z drogi podporządkowanej wprost przed nadjeżdżający samochód ciężarowy marki Volvo. W wyniku zderzenia, kierujący audi i podróżujący z nim 24-letni pasażer zginęli na miejscu. Kierujący samochodem ciężarowym 60-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego był trzeźwy.
 
Policjanci, pod nadzorem prokuratorów, wyjaśniają okoliczności obu tych wypadków.

 
Źródło: KWP Rzeszów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

W Arłamowie ruszył konwent marszałków

ARŁAMÓW. Tematyka konwentu będzie związana z nową perspektywą finansową, polityką senioralną i wyzwaniami ekologicznymi.

Podkarpacie

Kolejny odcinek S19 z pozytywną decyzją wojewody

PODKARPACIE. Wczoraj podpisana została decyzja o zezwoleniu na budowę kolejnego odcinka drogi ekspresowej S-19 Lasy Janowskie - Zdziary. 

Podkarpacie

Groźne zderzenie dwóch samochodów

TARNOBRZEG. Dwie osoby zostały ranne po zderzeniu dwóch samochodów osobowych, na skrzyżowaniu ulic Alfreda Freyera i ul. Wiącka w Tarnobrzegu.

Podkarpacie

Ostatnia szansa na zgłoszenie do konkursu "web.Master podkarpacki"

Zgłoszenia przyjmowane są do 26 lutego włącznie.

Podkarpacie

Pijany kierowca stracił panowanie nad pojazdem. 20-latek trafił do szpitala

PODKARPACIE. Kierujący volkswagenem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał w drzewo.

Podkarpacie

Chcieli odholować zaparkowany samochód. Odpowiedzą za usiłowanie kradzieży

PODKARPACIE.  24-latek usłyszał cztery zarzuty, natomiast jego o dwa lata starszy znajomy usłyszał zarzut dotyczący usiłowania kradzieży.

Podkarpacie

Rok 2020 będzie na Podkarpaciu rokiem Kardynała Wyszyńskiego

PODKARPACIE. W urzędzie marszałkowskim przyjęto projekt uchwały ustanawiający rok 2020 na Podkarpaciu rokiem Kardynała Wyszyńskiego.

Podkarpacie

Ukradł psa, którego wartość wynosiła ok. 1000 zł. Grozi mu 5 lat więzienia

JAROSŁAW. Początkiem lutego, mężczyzna ukradł psa rasy york terrier czekającego przed sklepem na właścicielke.

Reklama