Rzeszów - Piątek, 19.12.2025
Reklama

30-latek podejrzany o zabójstwa 66-latka w rękach policji

Dodano: 28.08.2019 r.

fot. Archiwum RESinet.pl
fot. Archiwum RESinet.pl
DĘBICA. Dębiccy policjanci zatrzymali 30-letniego mężczyznę. Podejrzewany jest o zabójstwo 66-letniego mieszkańca Dębicy. Policjanci pod nadzorem prokuratury prowadzą czynności w tej sprawie.

W niedzielę około godz.16.30, dyżurny dębickiej komendy skierował policyjny patrol na polną drogę w Grabinach, gdzie miał leżeć zakrwawiony mężczyzna. Funkcjonariusze potwierdzili zdarzenie, niestety okazało się, że mężczyzna nie żyje. Nieopodal policjanci zauważyli innego mężczyznę. Podczas podjętej wobec niego interwencji był bardzo agresywny, kontakt z nim był utrudniony. Zatrzymanym okazał się 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego. 

Prowadzone czynności pozwoliły ustalić personalia ofiary, to 66-letni mieszkaniec Dębicy. W czynnościach uczestniczył prokurator. Zatrzymanego przewieziono do komendy Policji w Dębicy, a następnie podjęto decyzję o umieszczeniu 30-latka w szpitalu w Straszęcinie. Tam podejrzewany o zabójstwo mężczyzna przebywał w asyście policjantów.

Zabezpieczone materiały dowodowe na miejscu zabójstwa pozwolą na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności i przebiegu tej tragedii. Prawdopodobnie dzisiaj zapadnie decyzja o areszcie tymczasowym dla mieszkańca powiatu kolbuszowskiegio. Za popełnione przestępstwo grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4 w Żyrakowie. Nie żyje 59-letnia motocyklistka

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło na autostradzie A4 w Żyrakowie. 59-letnia motocyklistka uderzyła w bariery energochłonne. Zginęła na miejscu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [28.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 50 zakażeń koronawirusem, w tym jedno ponowne zakażenie. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych. Wyzdrowiało kolejne 213 osób.  

Podkarpacie

Zamontowano wagony kolei widokowej w Solinie. Otwarcie ośrodka już latem

SOLINA. Zakończono kolejny, ważny etap budowy nowej atrakcji turystycznej  w Solinie. Zamontowano 25 nowoczesnych wagonów kolei widokowej, pochodzących ze szwajcarskiej fabryki.

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 200 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 11 osób [24.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 197 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Od 28 marca koniec obowiązku noszenia maseczek

RZESZÓW. Od poniedziałku, 28 marca rząd znosi obowiązek noszenia maseczek w przestrzeniach zamkniętych. Zniesiona zostaje również izolacja i kwarantanna.

Podkarpacie

Pijana matka opiekowała się dzieckiem. Miała ponad 3 promile

PODKARPACIE. Ponad 3 promile alkoholu w organizmie miała 43-letnia kobieta, która opiekowała się swoją 5-letnią córką. Sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 167 zakażeń koronawirusem, w tym 19 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Obwodnica Pilzna. Jest umowa na koncepcję programową

PODKARPACIE. Pracownia Inżynierska KLOTOIDA opracuje koncepcję programową dla budowy obwodnicy Pilzna za kwotę blisko 1,5 mln zł. Zgodnie z podpisaną właśnie umową ma na to 12 miesięcy.

Reklama