Rzeszów - Czwartek, 06.11.2025
Reklama

30-latek postrzelony podczas polowania. Do szpitala zabrał go śmigłowiec LPR

Dodano: 22.12.2022 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. 30-letni myśliwy został postrzelony w nogę przez swojego kolegę podczas polowania. Poszkodowany z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala.
 
Do zdarzenia doszło we wtorek około godz. 14.30 w rejonie miejscowości Zawadka Rymanowska. Z informacji policji wynika, że w polowaniu uczestniczył dwóch mężczyzn. W pewnej chwili myśliwi rozdzielili się. Starszy z nich, 35 latek myśląc że mierzy w kierunku ukrytego w zaroślach dzika, oddał strzał, raniąc swojego kolegę w nogę.
 
30-letni poszkodowany, śmigłowcem ratowniczym został przetransportowany do szpitala w Rzeszowie. Obrażenia jakich doznał, okazały się poważne. Obydwu mężczyznom pobrano krew do analizy na zawartość alkoholu i środków odurzających.
 
Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.


 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Oddziały paszportowe zamknięte przez tydzień

PODKARPACIE. Przerwa związana jest z wdrożeniem Rejestru Dokumentów Paszportowych.

Podkarpacie

Kolejny krok w kierunku podpisania umowy na budowę S19 Domaradz - Krosno

PODKARPACIE. Przetarg na realizację inwestycji przeszedł pozytywnie kontrolę uprzednią Prezesa Urzędu Zamówień Publicznych.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek na A4. Zginął 83-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do wypadku doszło na autostradzie A4 w miejscowości Wola Wielka.

Podkarpacie

W weekend wzmożony ruch pojazdów wojskowych na trasie Rzeszów - Nowa Dęba

PODKARPACIE. W nocy z soboty na niedzielę (22 na 23 października br.) z Rzeszowa na poligon w Nowej Dębie wyruszy kolumna pojazdów wojskowych. 

Podkarpacie

Zamówił kilka ton cukru, stracił kilka tysięcy złotych

PODKARPACIE. Mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego padł ofiarą oszusta.

Podkarpacie

Dwa śmiertelne wypadki na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W Gwoźnicy Górnej zginął 81-letni motorowerzysta, z kolei w Czudcu renault śmiertelnie potrąciło 64-letnią pieszą.

Podkarpacie

Wypadek w Samoklęskach. Traktor rozpadł się na dwie części, 3 osoby ranne

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Podkarpacie

Podkarpaccy policjanci kontrolowali pieszych. Ujawnili 250 wykroczeń

PODKARPACIE. Przechodzenie przez jezdnię w miejscu niedozwolonym, to najczęstsze wykroczenie jakiego dopuszczali się piesi podczas wczorajszych działań podkarpackiej policji pod hasłem „Widoczny pieszy”.

Reklama