Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

31-latek autorem osobliwych kradzieży. Wynosił ze sklepu ekspresy do kawy

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
JAROSŁAW. Policjanci z wydziału kryminalnego jarosławskiej komendy ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież sklepową. 31-latek, w ciągu jednego dnia, wyniósł ze sklepu cztery ekspresy do kawy oraz parę butów. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Jarosławscy kryminalni zatrzymali 31-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież. Mężczyzna, ze sklepu w Jarosławiu, który "odwiedził" jednego dnia aż czterokrotnie, wyniósł cztery ekspresy do kawy.

Ukradł także jedną parę męskiego obuwia. Straty zostały wycenione na kwotę ponad 1300 zł. Policjanci ustalili sprawcę tych przestępstw. Kilka dni temu w ręce policjantów trafił 31-letni mieszkaniec Jarosławia.

W czasie przesłuchania mężczyzna przyznał się do winy i złożył wyjaśnienia. Mundurowi odzyskali cześć skradzionego towaru. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [23.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 219 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 21 mieszkańców województwa; 14 miało choroby współistniejące. 

Podkarpacie

Trwają prace na budowie obwodnicy Łańcuta

PODKARPACIE. Jak informuje rzeszowski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad zaawansowanie robót budowalnych na obwodnicy Łańcuta sięga 63 %.

Podkarpacie

740 rodzin z Podkarpacia otrzymało pomoc w ramach Szlachetnej Paczki

PODKARPACIE. W tegoroczną edycję Szlachetnej Paczki w województwie podkarpackim zaangażowanych było ponad 16 tysięcy darczyńców.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 220 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Najwięcej w Rzeszowie [22.12.2020]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 225 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło kolejne 11 osób.

Podkarpacie

IMGW ostrzega! Silny wiatr na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie pierwszego stopnia w związku z prognozowanym, silnym wiatrem w południowej części Podkarpacia.

Podkarpacie

Koronawirus. Duży spadek liczby zakażeń na Podkarpaciu [21.12.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim odnotowano najniższą dobową liczbę zakażeń od 7 października.

Podkarpacie

Koronawirus. Na Podkarpaciu najmniej zakażeń w skali kraju [18.12.2020]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie uplasowało się na ostatnim miejscu w kraju pod względem liczby nowych zakażeń potwierdzonych w ciągu ostatniej doby.

Podkarpacie

Nie żyje 33-latek. Najprawdopodobniej zatruł się czadem

PODKARPACIE. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności śmierci młodego mężczyzny. 33-latek najprawdopodobniej zatruł się czadem.

Reklama