Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

32-latek zginął podczas załadunku drewna

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
PODKARPACIE. Krośnieńska policja ustala okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło podczas próby załadunku drewna na przyczepę. W wyniku zdarzenia śmierć poniósł 32-letni mężczyzna.

W ubiegły piątek w miejscowości Wietrzno w powiecie krośnieńskim doszło do wypadku podczas prac związanych z załadunkiem drewna na przyczepę. Jak podaje tamtejsza policja, do zdarzenia doszło z powodu zsunięcia się drewnianej kłody ułożonej na podnośniku ciągnika rolniczego, która przygniotła pracującego przy załadunku 32-latka. W wyniku odniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ma wyjaśnić prowadzone postępowanie.

 
Źródło: KMP Krosno
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Z Wisłoki wyłowiono ciało zaginionej 30-latki

PODKARPACIE. Wczoraj w rzece Wisłoka w Dębicy znaleziono ciało zaginionej 30-letniej mieszkanki Straszęcina. Rodzina potwierdziła jej tożsamość.

Podkarpacie

Jest umowa na koncepcję programową dla kolejnej obwodnicy na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na wykonanie dokumentacji dla budowy obwodnicy Brzostku i Kołaczyc. Inwestycja realizowana jest w ramach rządowego programu budowy 100 obwodnic.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [7.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło  48 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 1 ponowne zakażenie. Wyzdrowiało 181 osób. Nie odnotowano przypadków śmiertelnych.

Podkarpacie

Policjant z Mielca przyjął uchodźców do swojego domu

MIELEC. Policjant z wydziału prewencji mieleckiej komendy, przyjął pod swój dach dwie ukraińskie rodziny.

Podkarpacie

Ponad 140 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Zmarło 13 osób [4.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 143 zakażenia koronawirusem, w tym 16 ponownych zakażeń. Zmarło 13 osób (12 z nich miało choroby współistniejące). Przybyło 194 ozdrowieńców.

Podkarpacie

Wykoleił się pociąg z uchodźcami z Ukrainy

PODKARPACIE. Jadący z Krościenka do Tarnowa pierwszy pociąg ewakuacyjny z uchodźcami z Ukrainy wykoleił się. Pociąg przewoził około 250 osób. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [3.03.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 168 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 22 ponowne zakażenia.

Podkarpacie

Podkarpacie uruchamia dodatkowe pociągi dla uchodźców z Ukrainy

PODKARPACIE. Specjalnie dla osób uciekających z Ukrainy, uruchomiona zostanie nieużywana linia kolejowa 108 z Krościenka przesz Uherce do Zagórza.

Reklama