Rzeszów - Środa, 18.03.2026
Reklama

39-letni mężczyzna śmiertelnie potrącony przez autobus

Dodano: 21.08.2024 r. / Redakcja

fot. KPP w Jarosławiu
fot. KPP w Jarosławiu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Tapin w powiecie jarosławskim. 39-latek został potrącony przez cofający autobus. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło około godz. 18:00 do dyżurnego jarosławskiej komendy. Skierowanie na miejsce zdarzenia funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 60-letni kierowca autobusu marki SOR, podczas wykonywania manewru cofania, najechał na znajdującego się za pojazdem pieszego. 39-letni mieszkaniec gminy Rokietnica z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do jarosławskiego szpitala. Pomimo reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Ciało 39-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Policjanci ustalili, że kierowca autobusu był trzeźwy.

Trwa postępowanie, która ma wyjaśnić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.



Źródło: KPP w Jarosławiu
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 22.08.2024, godz. 11:49
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1900 zakażeń, dużo zgonów [3.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1913 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejnych 2410 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

92-letnia kobieta zginęła w pożarze domu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w Trześniowe niedaleko Brzozowa. W pożarze drewnianego domu zginęła 92-letnia kobieta. Przyczyna pożaru nie jest znana.

Podkarpacie

12 przejść dla pieszych na Podkarpaciu będzie doświetlonych

PODKARPACIE. Będą to przejśćia na DK19, DK73 i DK94. 

Podkarpacie

Ponad 2,4 tys. nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 17 osób [2.02.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 2442 nowe przypadki zakażenia koronawirusem.

Podkarpacie

Przetarg na realizację S19 Babica - Jawornik z pozytywnym wynikiem kontroli Prezesa UZP

PODKARPACIE. Kolejnym krokiem w kierunku realizacji inwestycji będzie podpisanie umowy z wykonawcą.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 1400 zakażeń, 6 zgonów [1.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 1429 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim. 

Podkarpacie

Muzeum-Zamek w Łańcucie rozpoczyna nowy sezon turystyczny

ŁAŃCUT. Po intensywnych dwóch miesiącach prac konserwatorskich, Muzeum-Zamek w Łańcucie od 1 lutego 2022 r. otwiera się dla zwiedzających. 

Podkarpacie

Tragiczny finał poszukiwań 61-letniej kobiety. Jej ciało znaleziono na polu

PODKARPACIE. Kilkadziesiąt osób zaangażowanych było w poszukiwanie 61-letniej mieszkanki Oleszyc. Jej zaginięcie zgłosiła rodzina. Niestety kobietę znaleziono martwą na polach uprawnych.

Reklama