Rzeszów - Niedziela, 18.05.2025
Reklama

39-letni mężczyzna śmiertelnie potrącony przez autobus

Dodano: /

fot. KPP w Jarosławiu
fot. KPP w Jarosławiu

PODKARPACIE. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj w miejscowości Tapin w powiecie jarosławskim. 39-latek został potrącony przez cofający autobus. Mężczyzna zmarł w szpitalu.

Zgłoszenie o wypadku wpłynęło około godz. 18:00 do dyżurnego jarosławskiej komendy. Skierowanie na miejsce zdarzenia funkcjonariusze ustalili wstępnie, że 60-letni kierowca autobusu marki SOR, podczas wykonywania manewru cofania, najechał na znajdującego się za pojazdem pieszego. 39-letni mieszkaniec gminy Rokietnica z ciężkimi obrażeniami ciała został przetransportowany do jarosławskiego szpitala. Pomimo reanimacji, życia mężczyzny nie udało się uratować. Ciało 39-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych.

Policjanci ustalili, że kierowca autobusu był trzeźwy.

Trwa postępowanie, która ma wyjaśnić dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.



Źródło: KPP w Jarosławiu
Reklama

Komentarze

Dawid Petrus 22.08.2024, godz. 11:49
Komentarz został usunięty

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 400 zakażeń, 33 zgony [18.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 444 zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 56 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Ponad 100 interwencji podkarpackich strażaków. "Na szczęście nikt nie został ranny"

PODKARPACKIE. 104 razy wyjeżdżali podkarpaccy strażacy do usuwania skutków silnego wiatru jaki od wczoraj wieje w naszym regionie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 500 zakażeń, dużo zgonów [17.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia, województwo podkarpackie znalazło się na ostatniej pozycji pod względem liczby nowych zakażeń w kraju.

Podkarpacie

Alert IMGW! Silny wiatr i burze na Podkarpaciu

PODKARPACIE. IMGW wydało ostrzeżenie drugiego stopnia w związku z prognozowanym silnym wiatrem na terenie całego województwa podkarpackiego. Spodziewane są również burze.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 600 zakażeń, 20 zgonów [16.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 617 zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, w tym 85 ponownych zakażeń. 

Podkarpacie

Kolejny odcinek Via Carpatia w realizacji. Powstanie ponad kilometrowa estakada

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę na projekt i budowę drogi ekspresowej S19 na odcinku Babica – Jawornik.

Podkarpacie

Podkarpacka policja podsumowała „Trzeźwy poranek”. Skontrolowano ponad 28 tys. kierowców

PODKARPACIE. Zakończyły się dwudniowe działania policjantów na podkarpackich drogach, mające na celu eliminowanie z ruchu nietrzeźwych kierowców. 

Podkarpacie

Dworzec kolejowy Stalowa Wola Rozwadów zostanie przebudowany

PODKARPACIE. Głównym celem przebudowy dwroca jest przywrócenie historycznego piękna elewacji budynku i podniesienie standardu obsługi podróżnych. 

Reklama