Rzeszów - Wtorek, 24.06.2025
Reklama

4-latek wbiegł pod nadjeżdżający samochód. Trafił do szpitala

Dodano:

fot. KPP Brzozów
fot. KPP Brzozów
PODKARPACIE. 4-letni chłopiec wbiegł wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranne dziecko trafiło do szpitala w Rzeszowie.

Do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 14:00 w miejscowości Niewistka w powiecie brzozowskim. Pracujący na miejscu policjanci ustalili, że 4-letni chłopiec wbiegł na drogę, wprost pod nadjeżdżający samochód marki Audi. Autem kierowała 61-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, była trzeźwa. Dziecko z obrażeniami zostało przetransportowane do szpitala w Rzeszowie.

Policjanci sporządzili dokumentację fotograficzną, przeprowadzili oględziny i zabezpieczyli ślady co pozwoli na ustalenie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Brzozów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ponad 350 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu [11.02.2021]

PODKARPACIE. Zmarło 8 mieszkańców województwa. 

Podkarpacie

IMGW Ostrzega! Intensywne opady śniegu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Od wczoraj na terenie niemal całego województwa intensywnie sypie śnieg. Wg prognozy IMGW takie warunki pogodowe będą się utrzymywały do godz. 15:00 11 lutego.

Podkarpacie

Czołowe zderzenie w Brzózie Królewskiej. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj po południu w Brzózie Królewskiej. Dwie osoby zginęły na miejscu.  

Podkarpacie

Koronawirus. Blisko 300 nowych zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 12 osób [10.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 290 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Zmarło 12 osób, z których 10 miało choroby współistniejące.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [9.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowały najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej SARS-CoV-2 na Podkarpaciu.

Podkarpacie

37-latek zabił psa, bo wszedł na jego posesję

PODKARPACIE. 37-letni mieszkaniec gminy Zaleszany podejrzany o zabicie bezpańskiego psa, przyznał się do winy. Grozi mu do 3 lat więzienia.  

Podkarpacie

Znamy zwycięzców konkursu "Podkarpacka Nagroda Samorządowa"

PODKARPACIE. Ogłoszono wyniki jubileuszowej edycji plebiscytu Podkarpacka Nagroda Samorządowa. Ze względu na pandemię, statuetki odebrali tylko trzej główni zwycięzcy.

Podkarpacie

Koronawirus. 155 nowych zakażeń na Podkarpaciu, brak zgonów [8.02.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało aktualny raport zakażeń koronawirusem.

Reklama