Rzeszów - Sobota, 15.11.2025
Reklama

4-latek wypadł z okna na pierwszym piętrze. Śmigłowiec LPR zabrał go do szpitala

Dodano: 16.07.2021 r.

fot. KPP Lubaczów
fot. KPP Lubaczów
PODKARPACIE. 4-letni chłopiec wypadł z mieszkania na pierwszym piętrze. Ranne dziecko zostało przetransportowane śmigłowcem do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę przed godz.10:00 w miejscowości Krowica Sama w powiecie lubaczowskim. Jak wstępnie ustalili policjanci, 4-letni chłopczyk bawił się w pokoju z trójką innych dzieci. W pewnym momencie wbiegł w otwarte drzwi balkonowe, w których była moskitiera i z nią wypadł na trawnik. Matka chłopca – pod której opieką znajdowały się dzieci – była trzeźwa.

Na miejsce została wezwana załoga karetki pogotowia. Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem LPR do szpitala. Na szczęście jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Lubaczów
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Ruszyła infolinia ZUS w sprawie świadczeń rodzinnych dla obywateli Ukrainy

PODKARPACIE. Infolinia jest dostępna w dni robocze - od poniedziałku do piątku - w godzinach od 8:00 do 18:00.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [21.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 66 zakażeń koronawirusem, w tym 9 ponownych zakażeń. Nie odnotowany przypadków śmiertelnych. Przybyło 184 ozdrowieńców.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 200 zakażeń na Podkarpaciu. Zmarło 11 osób [16.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 223 zakażenia koronawirusem, w tym 20 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [17.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 180 zakażeń koronawirusem w województwie podkarpackim.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowe zakażenia i zgony [16.03.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 166 zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

44-latek ranił partnerkę nożem. Usłyszał zarzut usiłowania zabójstwa

MIELEC. Sprawcy grozi kara 25 lat pozbawienia wolności. Mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 170 zakażeń, 19 zgonów [15.03.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 172 zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, w tym 17 ponownych zakażeń.

Podkarpacie

Ponad 80 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu. Brak zgonów [14.03.2022]

​PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 82 zakażenia koronawirusem, w tym 7 ponownych zakażeń.

Reklama