Rzeszów - Piątek, 26.06.2026
Reklama

42-letnia rowerzystka zderzyła się z samochodem osobowym. Zmarła w szpitalu

Dodano: 21.07.2022 r.

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. Dębiccy policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Nagawczynie. 42-letnia rowerzystka zderzyła się z samochodem osobowym. Kobieta zmarła kilka godzin później w szpitalu.

Do wypadku doszło około godz. 11.30 w Nagawczynie w powiecie dębickim. Jak wstępnie ustalili policjanci,  42-letnia kobieta kierująca jednośladem – mieszkanka tej miejscowości -  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wjechała w bok jadącego prawidłowo Volkswagena Polo. Obrażenia rowerzystki były na tyle poważne, że przewieziono do szpitala. Niestety po kilku godzinach kobieta zmarła.
Kierująca samochodem osobowym, 20-letnia mieszkanka Skórowej, była trzeźwa.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Władysław Ortyl zakażony koronawirusem. "Czuje się dobrze"

PODKARPACIE. Marszałek województwa podkarpackiego Władysław Ortyl uzyskał dodatni wynik testu na koronawirusa.

Podkarpacie

Ponad 2600 nowych zakażeń koronawirusem na Podkarpaciu, zmarło 25 osób [27.01.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 2666 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2 w woj. podkarpackim. 

Podkarpacie

Koronawirus. Rekord zakażeń w kraju i na Podkarpaciu [26.01.2022]

PODKARPACIE. „Mamy 53 420 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia koronawirusem” – poinformowało Ministerstwo Zdrowia w porannym raporcie. To najwyższa dobowa liczba nowych zakażeń od początku pandemii.

Podkarpacie

Kierowca audi urządził "kulig" na terenie szkoły. Dostał 2,5 tys. zł mandatu

PODKARPACIE. Przemyscy policjanci ukarali wysokim mandatem 20-letniego  kierowcę audi, który na terenie szkoły urządził swojemu koledze „kulig”.

Podkarpacie

Podejrzenie zatrucia czadem. 11-latka trafiła do szpitala

PODKARPACIE. 11-letnia dziewczynka trafiła do szpitala z podejrzeniem zatrucia czadem. Nieprzytomną dziewczynkę w łazience znalazła jej matka. W mieszkaniu stwierdzono podwyższony poziom tlenku węgla.  

Podkarpacie

Śmiertelny wpadek na DW 875. Nie żyje 1 osoba

PODKARPACIE. W miejscowości Przyłęk, na drodze wojewódzkiej nr 875 doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym. Kierująca osobówką poniosła śmierć na miejscu. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Ponad 2 tys. zakażeń, 3 zgony [25.01.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 2004 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Z powodu chorób współistniejących wraz z Covid-19 zmarło 3 osoby.  Wyzdrowiało 812 osób. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 1500 nowych zakażeń, brak zgonów [24.01.2022]

PODKARPACIE. W ciągu ostatniej doby w województwie podkarpackim potwierdzono 1481 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych. Wyzdrowiało 1257 osób.

Reklama