Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

42-letnia rowerzystka zderzyła się z samochodem osobowym. Zmarła w szpitalu

Dodano: 21.07.2022 r.

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. Dębiccy policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Nagawczynie. 42-letnia rowerzystka zderzyła się z samochodem osobowym. Kobieta zmarła kilka godzin później w szpitalu.

Do wypadku doszło około godz. 11.30 w Nagawczynie w powiecie dębickim. Jak wstępnie ustalili policjanci,  42-letnia kobieta kierująca jednośladem – mieszkanka tej miejscowości -  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wjechała w bok jadącego prawidłowo Volkswagena Polo. Obrażenia rowerzystki były na tyle poważne, że przewieziono do szpitala. Niestety po kilku godzinach kobieta zmarła.
Kierująca samochodem osobowym, 20-letnia mieszkanka Skórowej, była trzeźwa.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 8 nowych przypadków na Podkarpaciu. Aktualna sytuacja [26.03.2020]

PODKARPACIE. 53 osoby zakażone koronawirusem na Podkarpaciu. Dwie wyzdrowiały. 

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowa osoba zakażona, 2 wyzdrowiały

PODKARPACIE. Dwie osoby w województwie podkarpackim zakażone koronawirusem wyzdrowiały.

Podkarpacie

Nowy przypadek zakażenia koronawirsuem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. To starszy mężczyzna z powiatu krośnieńskiego, stan dobry, który przebywa w ścisłej kwarantannie. 

Podkarpacie

Związek Gmin "PKS" uruchamia dodatkowe autobusy

Dodatkowe autobusy będa kurosowały na liniach o zwiększonej frekwencji.

Podkarpacie

Zlekceważył zasady kwarantanny domowej. Odpowie przed sądem

Podczas kontroli policji, zamiast przebywać w miejscy zamieszkania, był u sąsiada.

Podkarpacie

Przesunięto obrady Sejmiku Województwa Podkarpackiego

Przewodniczący sejmiku przychylił się do wniosku o przesunięcie najbliższej sesji.

Podkarpacie

Dyspensa Biskupa Rzeszowskiego od obowiązku uczestnictwa we mszy

Dyspensa od mszy świętych, odwołane publiczne nabożeństwa Drogi Krzyżowej i Gorzkich Żali i kilka innych obostrzeń - Kuria Diecezjalna w Rzeszowie poinformowała o najnowszych wytycznych Biskupa Rzeszowskiego.

Reklama