Rzeszów - Czwartek, 25.06.2026
Reklama

42-letnia rowerzystka zderzyła się z samochodem osobowym. Zmarła w szpitalu

Dodano: 21.07.2022 r.

fot. KPP Dębica
fot. KPP Dębica
PODKARPACIE. Dębiccy policjanci pracują nad wyjaśnieniem szczegółowych okoliczności wypadku, do którego doszło wczoraj w Nagawczynie. 42-letnia rowerzystka zderzyła się z samochodem osobowym. Kobieta zmarła kilka godzin później w szpitalu.

Do wypadku doszło około godz. 11.30 w Nagawczynie w powiecie dębickim. Jak wstępnie ustalili policjanci,  42-letnia kobieta kierująca jednośladem – mieszkanka tej miejscowości -  wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, wjechała w bok jadącego prawidłowo Volkswagena Polo. Obrażenia rowerzystki były na tyle poważne, że przewieziono do szpitala. Niestety po kilku godzinach kobieta zmarła.
Kierująca samochodem osobowym, 20-letnia mieszkanka Skórowej, była trzeźwa.

Funkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Dębicy wyjaśniają dokładne okoliczności wypadku.

 
Źródło: KPP Dębica
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

6 mln z puli 82 mln zł trafi do Ochotniczych Straż Pożarnych na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu wnioski złożyło 1179 jednostek.

Podkarpacie

Motocyklista wypadł z drogi i stoczył się ze skarpy

POLAŃCZYK. Życia 45-latka nie udało się uratować.

Podkarpacie

Ukrainiec, poszukiwany w 190 krajach, wpadł na przejściu granicznym w Medyce

PODKARPACIE. Zatrzymany jest podejrzewany o morderstwo na Ukrainie.

Podkarpacie

Kierowca ciężarówki stracił panowanie nad pojazdem. W akcji ratunkowej uczestniczył śmigłowiec

PODKARPACIE. Kierujący samochodem ciężarowym wchodząc w zakręt stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego wywrócenia. 

Podkarpacie

Burze na Podkarpaciu. 260 interwencji strażaków i śmierć jednego kierowcy

PODKARPACIE. W Nowym Narcie na jadący samochód spadło złamane drzewo.  

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Silne wiatry na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Ostrzeżenie drugiego stopnia obowiązuje do godz. 3:00 1.10.2019 r.

Reklama