Rzeszów - Czwartek, 01.05.2025
Reklama

Utrudnienia na drodze krajowej nr 19 w Kombornii. Ciężarówka zderzyła się z audi

Dodano:

fot. KMP Krosno
fot. KMP Krosno
Do godz. 16:00 mogą potrwać utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19 na odcinku Domaradz - Miejsce Piastowe. W Kombornii doszło do wypadku z udziałem samochodu ciężarowego i audi. Kierowcy kierowani są na objazdy.

Wypadek miał miejsce przed godz. 13 w Komborni w powiecie krośnieńskim, na drodze krajowej nr 19. Z wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki Man, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i zahaczył o prawidłowo jadące z przeciwka audi. Do szpitala z obrażeniami został przetransportowany 20-letni kerowca audi. Kierujacy samochodem ciężarowym był trzeźwy. Na miejscu pracują służby ratunkowe i policjanci.
 
Droga krajowa nr 19 jest całkowicie zablokowana na odcinku Domaradz - Miejsce Piastowe. Policjanci kierują na objazdy przez Miejsce Piastowe - Jasło - Strzyżów.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Przyjechała po piwo na stację paliw. Była tak pijana, że miała problem z wyjazdem

PODKARPACIE. 3,5 promila wydmuchała 51-letnia kobieta, która przyjechała na stację benzynową po piwo, a gdy chciała odjechać, nie była w stanie wrzucić biegu. Grozi jej kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Podkarpacie

Alert IMGW. W czwartek burze i silne opady deszczu na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia, w związku z burzami jakie spodziewane są w czwartek na Podkarpaciu.

Podkarpacie

„Bieszczadzka ciuchcia” i "Pogórzanin" rozpoczynają sezon turystyczny

PODKARPACIE. W długi weekend majowy Bieszczadzka Kolejka Leśna ponownie wyruszy na tory rozpoczynając nowy sezon turystyczny. Kursy realizowane będą do końca października.

Podkarpacie

Alert IMGW dla Podkarpacia. W piątek burze, grad i trąby powietrzne

PODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia I i II stopnia w związku z burzami jakie prognozowane są w piątek, 18 kwietnia na Podkarpaciu.

Podkarpacie

Mosty w Domaradzu i Jurowcach do przebudowy. Będą utrudnienia dla kierowców

PODKARPACIE. Do końca 2025 roku na Podkarpaciu powstaną dwa kolejne mosty - w Domaradzu oraz w Jurowcach. Kierowcy będą musieli liczyć się z utrudnieniami.

Podkarpacie

Nowy odcinek drogi krajowej nr 9 na Podkarpaciu. Podpisano umowę

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad podpisała umowę z firmą Promost Consulting na prace przygotowawcze dla nowego przebiegu drogi krajowej nr 9, od obwodnicy Nowej Dęby (m. Komorów) do obwodnicy Kolbuszowej....

Reklama