Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

5 nowych przypadków zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu

Dodano: 21.03.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. Wg najnowszych doniesień Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono kolejne 5 przypadków zakażenia koronawirusem SARS-COV-2. Łącznie zakażonych jest już 25 osób. [stan na godz. 18:00, 21.03.2020 r.]

Nowe przypadki to cztery osoby z powiatu mieleckiego w stanie dobrym, które przebywają w ścisłej kwarantannie oraz 1 osoba z powiatu niżańskiego, który jest hospitalizowany.

Najnowsze dane liczbowe przedstawiają się następująco: obecnie na terenie województwa podkarpackiego pod nadzorem pozostaje 6477 osób, a 6020  są poddane kwarantannie. Aktualnie hospitalizowanych jest 68  osób.

W laboratorium WSSE wykonano 985 testów.

Aktualnie w Polsce mamy 492 potwierdzone przypadki zakażenia koronawirsusem i 5 ofiar śmiertelnych.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

81 proc. osób zadowolonych z życia na Podkarpaciu. Spada wskaźnik ubóstwa

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu 92% osób deklarowało, że czują się bezpiecznie w miejscu swojego zamieszkania.

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na drodze z Kolbuszowej do Tarnobrzega

PODKARPACIE. W wyniku zderzenia opla i hondy civic, na miejscu zginął kierujący hondą.

Podkarpacie

Znamy oferty wykonawców na rozbudowę DK28 na odcinku Przemyśl-Medyka

PODKARPACIE. Najniższą cenę, 104 985 855,51 zł, zaoferowało Konsorcjum: PBI Infrastruktura S.A. i PBI WMB Sp. z o.o.

Podkarpacie

32 strażaków gasiło pożar budynku mieszkalnego w Oleszycach

PODKARPACIE. Akcja strażaków odbyła się 3 lutego. 

Podkarpacie

Ogłoszono przetarg na remont mostu w Nowej Dębie

NOWA DĘBA. Przyszli wykonawcy na składanie ofert mają czas do 19 lutego br.

Podkarpacie

Chciał sprzedać skradziony zegarek. Kupcem okazał się sam poszkodowany

NISKO. Mężczyzna wyjaśniał, że zegarek kupił od kobiety, która była opiekunką zatrudnioną przez poszkodowanego.

Podkarpacie

Podkarpaccy strażacy podsumowali ubiegły rok. Podczas uroczystości wręczono im nowy sprzęt

PODKARPACIE. W 2018 roku podkarpaccy strażacy wyjeżdżali do ponad 23 tysięcy zdarzeń. 

Reklama