Rzeszów - Czwartek, 11.09.2025
Reklama

50 interwencji strażaków na Podkarpaciu

Dodano: 21.10.2021 r.

fot. KW PSP w Rzeszowie
fot. KW PSP w Rzeszowie
PODKARPACIE. Jak poinformowała dziś rano KW PSP w Rzeszowie, w ciągu ostatniej doby podkarpaccy strażacy 50-krotnie wyjeżdżali do usuwania skutków podmuchów silnego wiatru w naszym regionie.

Działania straży pożarnej skupiały się głównie na usuwaniu konarów i powalonych drzew leżących na jezdniach, chodnikach i posesjach. Na szczęście nie było osób poszkodowanych.

Najwięcej interwencji strażacy odnotowali w powiatach: krośnieńskim, sanockim, ropczycko-sędziszowskim i sanockim.

Jak podaje IMGW, także dziś na Podkarpaciu (szczególnie w południowym rejonie) można się spodziewać silnych podmuchów wiatru.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Rusza zintegrowany bilet "Pociąg + autobus"

RZESZÓW / PODKARPACIE. Jest to bilet miesięczny imienny, uprawniający do przejazdów pociągami POLREGIO oraz autobusami komunikacji miejskiej ZTM w Rzeszowie.

Podkarpacie

Koń spacerował po drodze wojewódzkiej w Humniskach. Interweniowała policja

PODKARPACIE. Mundurowym udało się ustalić włąściciela konia, który odebrał zwierzę i zaprowadził do zagrody.

Podkarpacie

Dachowanie skody w Dobieszynie. Kierowca miał ponad 2,5 promila

PODKARPACIE. Kierowca nie odniósł większych obrażeń i oddalił się z miejsca zdarzenia. Chwilę później zatrzymali go policjanci.  

Podkarpacie

Zderzenie trzech pojazdów w Markowej. Jedna osoba ranna

PODKARPACIE. Ford fiesta, fiat bravo i fiat doblo zderzyły się na skrzyżowaniu drogi wojewódzkiej nr 881 z drogą gminą w Markowej. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Podkarpacie

Wiemy, kto rozbuduje S19 Sokołów Małopolski - Jasionka

PODKARPACIE.  Inwestycja będzie realizowana w systemie Projektuj i buduj.

Podkarpacie

Kolejny fragment trasy Via Carpatia czeka na decyzję Wojewody Podkarpackiego

PODKARPACIE. Do Wojewody Podkarpackiego trafił wniosek o wydanie ZRID dla ponad 10-kilometrowego odcinka drogi ekspresowej S19 między węzłami Miejsce Piastowe i Dukla.

Podkarpacie

Dwa tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. W Glinnem, 19-latka kierująca skodą wypadła z drogi i uderzyła w drzewo, zmarła na miejscu. W Zabrniu Górnym, kierująca audi potrąciła pieszego, który mimo podjętej reanimacji zmarł.

Podkarpacie

Wypadek na A4. Ranny 8-letni chłopiec

PODKARPACIE. 8-latka śmigłowcem przetransportowano go do szpitala.

Reklama