Rzeszów - Sobota, 27.06.2026
Reklama

55-latek złamał obowiązek izolacji i chodził po ulicach

Dodano: 13.11.2020 r.

fot. Archiwum KMP Tarnobrzeg
fot. Archiwum KMP Tarnobrzeg
PODKARPACIE. Sąd zastosował 2-miesięczny areszt wobec 55-letniego mężczyzny, który naruszył obowiązek izolacji i opuścił tarnobrzeską noclegownię, w której miał przebywać.

W poniedziałek około godz. 10:00 do tarnobrzeskich policjantów dotarła informacja o mężczyźnie, który złamał obowiązek izolacji. Wskazany mężczyzna miał przebywać na ul. Mickiewicza w Tarnobrzegu. Na miejsce skierowano patrol Policji.

Funkcjonariusze ustalili, że 55-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania, mimo bezwzględnego obowiązku pozostawania w izolacji na terenie noclegowni, chodził po ulicach miasta. Tego dnia przebywał m.in. w namiocie - tymczasowej poczekalni urzędu miasta, będąc w bezpośredniej bliskości z innymi petentami.

55-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty sprowadzenia zagrożenia epidemiologicznego dla życia i zdrowia wielu osób, które podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.

Sąd zastosował wobec 55-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.

 
Źródło: KMP Tarnobrzeg
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Nowosielcu. Nie żyje 82- letni mężczyzna, ranny 6 latek

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło wczoraj w miejscowości Nowosielec w powiecie niżańskim. Kierowca opla stracił panowanie nad pojazdem i najechał na 6-letnie dziecko. Chłopiec trafił do szpitala. Mężczyzna kierujący samochodem, pomimo pomocy...

Podkarpacie

Ostrzeżenie IMGW! Silny mróz na Podkarpaciu, nawet - 20 stopni

ODKARPACIE. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie I stopnia dla Podkarpacia w związku z prognozowanym silnym mrozem, który spodziewany jest w czasie weekendu. W niektórych rejonach województwa temperatura w nocy może...

Podkarpacie

Zderzenie autobusu z osobówką w Sanoku

SANOK. Na ulicy Staszica w Sanoku doszło do zderzenia autobusu komunikacji miejskiej z osobowym oplem. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Podkarpacie

Wypadek ciężarówki na S19. Droga w kierunku Lublina zablokowana

PODKARPACIE. Na odcinku drogi ekspresowej S19 pomiędzy węzłem Zdziary , a węzłem Lasy Janowskie ciężarówka wypadła z drogi i wjechała do rowu.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w miejscowości Równe. Nie żyje 40-letni mężczyzna

PODKARPACIE. 40-letni kierowca mercedesa zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego, aby wydobyć z auta zakleszczonego mężczyznę. Pomimo udzielonej pomocy medycznej, jego życia nie udało się uratować.

Podkarpacie

Zielone światło dla budowy obwodnicy Kolbuszowej

PODKARPACIE. Ponad 12 kilometrów będzie miała obwodnica Kolbuszowej w ciągu drogi krajowej nr 9. Regionalny Dyrektor Ochrony Środowiska w Rzeszowie wydał decyzję środowiskową dla inwestycji.

Podkarpacie

Oddano do ruchu 20 km drogi ekspresowej S19

PODKARPACIE. Tuż przed świętami, do użytku kierowców oddano dwa odcinki drogi ekspresowej S19: Krosno – Miejsce Piastowe oraz Miejsce Piastowe – Dukla. To w sumie ponad 20 km nowej trasy.

Podkarpacie

Cztery osoby ranne w wypadku w Orzechówce

PODKARPACIE. Na drodze krajowej nr 19 doszło do zderzenia dwóch samochodów. W wypadku ranne zostały cztery osoby. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają brzozowscy policjanci.

Reklama