55-latek złamał obowiązek izolacji i chodził po ulicach
Dodano: 13.11.2020 r.
fot. Archiwum KMP Tarnobrzeg
PODKARPACIE. Sąd zastosował 2-miesięczny areszt wobec 55-letniego mężczyzny, który naruszył obowiązek izolacji i opuścił tarnobrzeską noclegownię, w której miał przebywać.
W poniedziałek około godz. 10:00 do tarnobrzeskich policjantów dotarła informacja o mężczyźnie, który złamał obowiązek izolacji. Wskazany mężczyzna miał przebywać na ul. Mickiewicza w Tarnobrzegu. Na miejsce skierowano patrol Policji.
Funkcjonariusze ustalili, że 55-letni mężczyzna bez stałego miejsca zamieszkania, mimo bezwzględnego obowiązku pozostawania w izolacji na terenie noclegowni, chodził po ulicach miasta. Tego dnia przebywał m.in. w namiocie - tymczasowej poczekalni urzędu miasta, będąc w bezpośredniej bliskości z innymi petentami.
55-latek został zatrzymany i trafił do policyjnej izby zatrzymań. Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty sprowadzenia zagrożenia epidemiologicznego dla życia i zdrowia wielu osób, które podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do 8 lat.
Sąd zastosował wobec 55-letniego mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 2 miesięcy.
PODKARPACIE. Służby pracują na miejscu pożaru karczmy myśliwskiej Wilcza Jama w miejscowości Smolnik, w powiecie bieszczadzkim. W akcji gaśniczej bierze udział blisko 100 strażaków.
BRZOZÓW. Dwie osoby zginęły w pożarze domu jednorodzinnego przy ul. Rzecznej w Brzozowie. Na razie nie wiadomo, co było przyczyną pojawienia się ognia.
PODKARPACIE. W związku z pracami przy rozbudowie drogi ekspresowej S19 Sokołów Małopolski Północ – Jasionka, od poniedziałku 3 marca nieczynny będzie MOP w Stobiernej przy S19 (kierunek Lublin).
PODKARPACIE. Dziś po godz. 11:00, na drodze krajowej nr 9 w Nowej Dębie, w pobliżu stacji benzynowej, doszło do zderzenia samochodu osobowego z busem. Trzy osoby trafiły do szpitala. Do godz. 14:00...
PODKARPACIE. Codzienne kursy na trasie Rzeszów Główny – Ustrzyki Dolne, więcej pociągów na odcinku Jasło-Sanok, kolejowe połączenie Rzeszowa z Zamościem i Sandomierzem na majówkę – m.in. takie zmiany zostaną wprowadzone w ramach...
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz