Rzeszów - Czwartek, 21.08.2025
Reklama

56- latek odpowie za kradzież telefonu. Ukradł go lekarzowi podczas badań

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
JAROSŁAW. 56-letni mężczyzna odpowie za kradzież telefonu. Ukradł go z biurka lekarza, który go badał. Moment kradzieży dostrzegli dzielnicowi, którzy towarzyszyli mężczyźnie. Aparat został zwrócony właścicielowi.

Do kradzieży doszło kilka dni temu, w jednym z jarosławskich szpitali. 56-letni mężczyzna trafił na badania związane z osadzeniem go w policyjnym areszcie. Tuż po zakończonym badaniu, wykorzystując chwilę nieuwagi, skradł telefon znajdujący się na biurku lekarza.

Mężczyzna wsunął aparat do kieszeni spodni. Dzielnicowi zauważyli to. Telefon krótko po tym wrócił do właściciela.

Teraz 56-latek odpowie nie tylko za wcześniej popełnione wykroczenie, ale także za kradzież telefonu komórkowego, którego wartość sięga 3 tys. złotych.  Za ten czyn grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Zderzenie autobusu z ciężarówką w Manasterzu. 2 osoby ranne

PODKARPACIE. W wypadku ranny został kierowca autobusu oraz jeden z pasażerów.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Nowy raport Ministerstwa Zdrowia [28.02.2022]

PODKARPACIE. W porannym raporcie Ministerstwa Zdrowia województwo podkarpackie po raz kolejny znalazło się na ostatniej pozycji, pod względem liczby nowych zakażeń koronawirusem.

Podkarpacie

Samochód dostawczy śmiertelnie potrącił 59-letniego mężczyznę

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w piątek wieczorem w miejscowości Lipiny w powiecie dębickim.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [25.02.2022]

PODKARPACIE. 248 zakażeń (w tym 26 ponownych) i 11 zgonów w województwie podkarpackim – wynika z najnowszego raportu zakażeń koronawirusem opublikowanego przez Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu uruchomiono punkty recepcyjne

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim uruchomiono cztery punkty recepcyjne dla uchodźców z Ukrainy. Dodatkowy punkt obsługujący ruch kolejowy powstał na dworcu w Przemyślu.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Blisko 200 zakażeń, 22 zgony [24.02.2022]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia opublikowało najnowszy raport zakażeń koronawirusem. W województwie podkarpackim potwierdzono192 nowe przypadki.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [23.02.2022]

PODKARPACIE. 320 zakażeń (w tym 29 ponownych) i 12 zgonów w województwie podkarpackim – wynika z najnowszego raportu Ministerstwo Zdrowia.

Podkarpacie

4-latek połknął baterię. Policjanci eskortowali go do szpitala

PODKARPACIE. Strzyżowscy policjanci eskortowali samochód przewożący 4-latka, który połknął baterię. Dzięki pomocy mundurowych, chłopczyk szybko otrzymał pomoc lekarską.

Reklama