Rzeszów - Czwartek, 15.05.2025
Reklama

61-latek z Rzeszowa zasłabł za kierownicą i uderzył w lampę. Nie żyje

Dodano:

fot. KPP Jarosław
fot. KPP Jarosław
JAROSŁAW. Do tragicznego zdarzenia doszło wczoraj po południu w Jarosławiu. 61-letni kierowca skody – mieszkaniec Rzeszowa - zasłabł za kierownicą i uderzył w przydrożną latarnię. Niestety, mężczyzna zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło około godz. 12.30, na ul. Jana Pawła II w Jarosławiu. Ze wstępnych ustaleń Policji wynika, że kierujący skodą, 61-letni mieszkaniec Rzeszowa, prawdopodobnie w wyniku zasłabnięcia, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając w krawężnik. Następnie auto najechało na ozdobny słup, wjechało na chodnik, później na przejście dla pieszych, po czym pojazd zatrzymało się, uderzając w przydrożną latarnię. Nieprzytomnego kierowcę przetransportowano do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

 
Źródło: KPP Jarosław
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

IMGW ostrzega! W środę możliwe burze z gradem na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Alert obowiązuje od godz. 11:00 do godz. 22:00. Prognozowane są burze, miejscami z gradem. Towarzyszyć im będą silne opady deszczu od 20 mm do 30 mm oraz porywy wiatru do 80 km/h.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Przeworsku. Nie żyje 73-letni pieszy

PODKARPACIE. 73-letni mężczyzna, podczas przechodzenia przez przejście dla pieszych, został śmiertelnie potrącony przez kierującego seatem. Policja ustala szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Jeszcze więcej gondoli i atrakcji w ośrodku PKL Solina

PODKARPACIE. W ośrodku turystycznym Grupy PKL w Solinie zamontowane zostały dodatkowe gondole. Latem do dyspozycji turystów będzie ich aż 34, co wpłynie na lepszy komfort podróżujących oraz krótszy czas oczekiwania na tę...

Podkarpacie

22-latek uderzył skodą w drzewo. Interweniował śmigłowiec LPR

PODKARPACIE. 22-letni kierowca skody stracił panowanie nad samochodem, zjechał z drogi i uderzył w drzewo. Mężczyzna odniósł ciężkie obrażenia i śmigłowcem LPR został przetransportowany do szpitala.

Podkarpacie

Paralotnia runęła na ziemię. Nie żyje 44-letni mężczyzna

PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło w miejscowości Knapy w powiecie tarnobrzeskim. 

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na obwodnicy Leżajska. Nie żyją 2 osoby

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Podkarpacie

Więcej policjantów na podkarpackich drogach w majowy weekend

PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci rozpoczęli działania pod hasłem "Majowy weekend 2023". Akcja potrwa do czwartku, 4 maja.

Reklama