Rzeszów - Środa, 18.03.2026
Reklama

65-letni mężczyzna zginął w pożarze domu

Dodano: 24.04.2020 r.

fot. Archiwum KW PSP w Rzeszowie
fot. Archiwum KW PSP w Rzeszowie
8 zastępów straży pożarnej gasiło pożar drewnianego domu w Hucie Starej. Dwóm osobom udało się uciec z budynku. Niestety w pożarze zginął około 65-letni mężczyzna.  

Do pożaru doszło wczoraj, przed godz. 21:00 w Hucie Starej w powiecie niżańskim. Wezwani na miejsce strażacy zastali cały drewniany dom w płomieniach. Jak się okazało, zanim przyjechali ratownicy, z budynku ewakuowały się dwie osoby. Wewnątrz został około 65-letni mężczyzna. Strażakom udało się go wydostać na zewnątrz, jednak jego życia nie udało się uratować.

W akcji gaśniczej uczestniczyło 8 zastępów straży pożarnych z powiatu niżańskiego. Przyczyny pożaru nie są znane.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus. 41 zakażeń, 37 wyzdrowień, 4 zgony na Podkarpaciu [14.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 41 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 37 osób wyzdrowiało. Poinformowano również o 4 nowych ofiarach śmiertelnych.

Podkarpacie

Koronawirus. 46 nowych przypadków na Podkarpaciu. Kolejne 17 osób wyzdrowiało [11.09.2020]

PODKARPACIE. Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie opublikowała najnowsze dane dotyczące sytuacji epidemiologicznej w województwie podkarpackim. Dziś 46 nowych zakażeń, z czego 5 w Rzeszowie. Kolejne 17 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Kolejne 40 osób wyzdrowiało, 17 nowych przypadków [10.09.2020]

PODKARPACIE. Jak informuje Podkarpacki Państwowy Wojewódzki Inspektor Sanitarny, 10 września 2020 r. w województwie podkarpackim potwierdzono 17 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 40 osób wyzdrowiało.

Podkarpacie

Koronawirus. 59 wyzdrowień, 16 zakażeń, 2 zgony na Podkarpaciu [8.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 16 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Kolejne 59 osób wyzdrowiało. Z powodu Covid-19 zmarło dwie osoby.

Podkarpacie

Tymczasowa organizacja ruchu w Nowej Dębie. Trwa remont mostu

PODKARPACIE. W związku z remontem mostu w Nowej Dębie, w rejonie prac wprowadzono tymczasową organizację ruchu. Utrudnienia potrwają do końca października.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 92 zakażenia, 103 wyzdrowienia [4.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim padły kolejne rekordy. Dziś odnotowano największą dobową liczbę nowych przypadków zakażeń (92 osoby), jak również wyzdrowień (103 osoby ).

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na przejeździe kolejowym. Nie żyją dwie osoby

PODKARPACIE. Na przejeździe kolejowym w Bajdach, samochód osobowy zderzył się z pociągiem. Śmierć poniosły dwie osoby podróżujące samochodem.

Podkarpacie

Koronawirus. 32 nowe przypadki na Podkarpaciu. Kolejne 39 osób wyzdrowiało [3.09.2020]

PODKARPACIE. W województwie podkarpackim potwierdzono dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. 39 osób wyzdrowiało. Są również dwie nowe ofiary śmiertelne.

Reklama