PODKARPACIE. Wojewoda podkarpacki wprowadziła alarm przeciwpowodziowy dla znacznej części województwa podkarpackiego.
W związku z intensywnymi opadami deszczu i spływem wód opadowych na rzece San oraz jej dopływach, a także niekorzystną prognozą Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w zakresie hydrologii wojewoda podkarpacki Ewa Leniart wprowadziła alarm przeciwpowodziowy od godziny 11:00 dnia 23 czerwca br.
Alarmem został objęty powiat bieszczadzki, leski, sanocki, brzozowski , przemyski, jarosławski, przeworski, leżajski, niżański, stalowowolski, tarnobrzeski, rzeszowski oraz miasto Przemyśl.
Co więcej, od godziny 11.00 dnia 23 czerwca 2020 r. dla części województwa podkarpackiego wprowadzono pogotowie przeciwpowodziowe, którym objęto powiat lubaczowski, krośnieński, miasto Krosno, powiat jasielski, dębicki, strzyżowski, ropczycko – sędziszowski, rzeszowski (z wyłączeniem gminy Dynów i Miasta Dynowa), miasto Rzeszów, powiatu łańcuckiego, mielecki, kolbuszowski, tarnobrzeski (z wyłączeniem gminy Gorzyce) oraz miasto Tarnobrzeg.
PODKARPACIE. Do tragicznego wypadku doszło dziś rano w Dębicy. W zderzeniu z samochodem ciężarowym zginął rowerzysta. Na miejscu pracuje Policja. Utrudnienia mogą potrwać kilka godzin.
PODKARPACIE. W dniu dzisiejszym odnotowano 15 nowych wyzdrowień w województwie podkarpackim. Potwierdzono 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Jest też kolejna ofiara śmiertelna.
PODKARPACIE. Mamy 4 nowe, potwierdzone badaniami przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim, a wśród nich jedno dziecko. Łącznie dzisiaj potwierdzono 8 nowych przypadków.
Komentarze
Zaloguj się aby móc dodać komentarz