Rzeszów - Czwartek, 30.10.2025
Reklama

Alert RCB dla Podkarpacia. Ulewny deszcz, burze i wiatr w porywach do 110 km/h

Dodano: 29.06.2020 r.

fot. Pixabay
fot. Pixabay
PODKARPACIE. „Uwaga! Dziś (29.06) intensywne opady deszczu, burze i silny wiatr. Możliwe nagłe wezbrania rzek i podtopienia. Stosuj się do poleceń służb.” - Rządowe Centrum Bezpieczeństwa wysłało SMS’y z ostrzeżeniem do mieszkańców Podkarpacia.

IMGW wydało ostrzeżenie 2 stopnia w związku z prognozowanymi burzami i intensywnymi opadami deszczu na Podkarpaciu. Ostrzeżenie obowiązuje od godz. 14:00 dnia 29.06.2020 do godz. 01:00 dnia 30.06.2020.

Na terenie wszystkich powiatów województwa podkarpackiego prognozuje się wystąpienie ulewnego deszczu, okresami o natężeniu umiarkowanym i silnym, a w czasie burz nawalnym. Suma opadów może wynieść 60 mm. Możliwe nagłe wezbrania rzek i podtopienia.

Przewiduje się również występowanie burz z porywami wiatru do 110 km/h.

 
Reklama

Komentarze

Tagi

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Śmiertelny wypadek na DK73 w Kołaczycach

PODKARPACIE. Dziś we wczesnych godzinach porannych na odcinku drogi krajowej nr 73 Pilzno - Jasło doszło do tragicznego wypadku. Samochód ciężarowy potrącił pieszego. Mężczyzna nie przeżył.

Podkarpacie

Wypadek na autostradzie A4 w Woli Dalszej. Samochód wypadł z drogi

Do wypadku doszło około godz. 7:30 na odcinku autostrady A4 pomiędzy Łańcutem a Przeworskiem, na wysokości Woli Dalszej. Ranne zostały dwie osoby.

Podkarpacie

Wypadek na DK 73 w Brzostku. Wprowadzono ruch wahadłowy

PODKARPACIE. Trzy pojazdy zderzyły się na drodze krajowej nr 73 w miejscowości Brzostek w powiecie dębickim. Wprowadzono ruch wahadłowy.

Podkarpacie

Nowoczesne autobusy wożą już pasażerów na liniach MKS [ZDJĘCIA]

PODKARPACIE. 23 nowoczesne autobusy zasilane sprężonym gazem ziemnym zasiliły tabor Związku Gmin „Podkarpacka Komunikacja Samochodowa”. Część nowych pojazdów wyjechało już w trasy.

Podkarpacie

Kolejny krok do budowy drogi łączącej woj. świętokrzyskie i podkarpackie

PODKARPACIE.Jest decyzja środowiskowa (DŚU) dla odcinka drogi ekspresowej S74. To kolejny krok w kierunku realizacji inwestycji łączącej dwa województwa.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w Medyce. Bus potrącił 44-latka, mężczyzna nie przeżył

PODKARPACIE. Policjanci z przemyskiej komendy pracują nad wyjaśnieniem przyczyn wypadku, do którego doszło w Medyce. 44-letni mężczyzna został śmiertelnie potrącony przez busa.

Podkarpacie

Rozbudowa DK84 Zagórz - Lesko. Kolejny przetarg na dokumentację projektową

PODKARPACIE. Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad ogłosiła drugi przetarg na przygotowanie dokumentacji projektowej dotyczącej rozbudowy drogi krajowej nr 84 na odcinku Zagórz – Lesko. Poprzednie postępowanie unieważniono z powodu zbyt wysokich...

Reklama