Rzeszów - Sobota, 14.02.2026
Reklama

Bez uprawnień, mając 2 promile wiozła samochodem dwójkę dzieci

Dodano: 23.05.2019 r.

fot. Archiwum Podkarpackiej Policji
fot. Archiwum Podkarpackiej Policji
Do 2 lat pozbawienia wolności grozi 43-letniej kobiecie, która pijana i bez uprawnień do kierowania przewoziła samochodem dwójkę dzieci.
 
Wczoraj wieczorem w miejscowości Żdżary policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierującą fiatem seicento. W trakcie kontroli, funkcjonariusze zwrócili uwagę na dziwne zachowanie kierującej. Badanie alkomatem rozwiało wszelkie wątpliwości. Okazało się, że 43-letnia mieszkanka Żdżar jest pijana. Kobieta miała 2 promile alkoholu w organizmie. W samochodzie razem z nią jechało dwoje jej dzieci - w wieku 10 lat i 9 miesięcy.

Dodatkowo okazało się, że 43-latka nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami. Dzieci zostały przekazane pod opiekę rodzinie.

Kobieta stanie przed sądem rodzinnym. Za kierowanie w stanie nietrzeźwości grozi jej kara do 2 lat pozbawienia wolności.

 
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. Najwięcej zakażeń od początku pandemii [29.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu padł nowy rekord pod względem dobowej liczby zachorowań na Covid-19.

Podkarpacie

Tragiczny wypadek w miejscowości Róża. Wózek widłowy przygniótł 33-latka

PODKARPACIE. W miejscowości Róża na Podkarpaciu, 33-letni mężczyzna został przygnieciony przez wózek widłowy. Niestety jego życia nie udało się uratować. W sprawie zatrzymano 48-letniego mężczyznę.

Podkarpacie

Spada liczba ognisk koronawirusa na Podkarpaciu

PODKARPACIE. Jeszcze w poniedziałek Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Rzeszowie informowała o 22 ogniskach koronawirusa na terenie województwa podkarpackiego. W chwili obecnej jest ich 4.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowy rekord zakażeń i zgonów na Podkarpaciu. Ponad 1000 przypadków [28.10.2020]

PODKARPACIE. Badaniami laboratoryjnymi potwierdzono dziś 1039 nowych przypadków. Zmarło 22 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Punkty dive-thru na Podkarpaciu wydłużają godziny pracy

PODKARPACIE. W ostatnim tygodniu wszystkie punkty pobrań w województwie podkarpackim zwiększyły łączną tygodniową liczbę godzin pracy o 174 godziny.

Podkarpacie

Koronawirus. 742 nowe przypadki zakażenia na Podkarpaciu [27.10.2020]

PODKARPACIE. Na Podkarpaciu potwierdzono 742 przypadki, 283 osoby wyzdrowiały. Zmarło 5 mieszkańców województwa.

Podkarpacie

Tragiczne wypadki na Podkarpaciu. Zginęły dwie młode osoby

PODKARPACIE. Do dwóch tragicznych wypadków doszło w niedzielę na drogach Podkarpacia. W Mielcu zginął 22-latek, natomiast w Makowisku w powiecie jarosławskim śmierć poniosła 16-letnia pasażerka mercedesa.

Podkarpacie

Koronawirus na Podkarpaciu. 729 zakażeń, 491 wyzdrowień, 7 zgonów [26.10.2020]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie zajęło 5. miejsce pod względem liczby nowych przypadków koronawirusa potwierdzonych w ciągu ostatniej doby – zachorowało 729 osób. Jednocześnie odnotowano rekordową liczbę wyzdrowień – 491 osób. Zmarło 7 mieszkańców...

Reklama