Rzeszów - Czwartek, 25.12.2025
Reklama

Ciało 25-latka leżało na drodze. Policja bada przyczynę śmierci mężczyzny

Dodano: 28.12.2021 r.

fot. KPP Jasło
fot. KPP Jasło
PODKARPACIE. Na drodze w miejscowości Brzyska, w powiecie jasielskim znaleziono ciało 25-letniego mężczyzny. Wg wstępnych ustaleń Policji, prawdopodobną przyczyną śmierci mężczyzny było wychłodzenie.  

W niedzielę, do dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Jaśle wpłynęło zgłoszenie o znalezieniu na drodze w Brzyskach ciała młodego mężczyzny. Okazało się, że to 25-letni mieszkaniec tej gminy. Prawdopodobną przyczyną jego śmierci było wychłodzenie. Wstępne ustalenia nie wskazują na udział osób trzecich

Policjanci apelują

Nie bądźmy obojętni i alarmujmy Policję za każdym razem, kiedy ktoś jest narażony na wychłodzenie organizmu. By uratować komuś życie, czasami wystarczy jeden telefon pod nr alarmowy 112, numer alarmowy Straży Miejskiej 986 lub numer infolinii 987.

987 to bezpłatna całodobowa infolinia działająca przy Wojewódzkim Centrum Zarządzania Kryzysowego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. Pod tym numerem można uzyskać informacje m.in. na temat placówek przygotowanych do przyjęcia osób w sezonie jesienno-zimowym oraz zgłosić potrzebę udzielenia pomocy osobie zagrożonej. Wykaz placówek udzielających wsparcia osobom potrzebującym pomocy na terenie Podkarpacia znajduje się na stronach internetowych Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

 
Źródło: KPP Jasło
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nietypowa interwencja policjantów. Łabędź zablokował jeden z pasów A4

PODKARPACIE. Do nietypowej interwencji dębickich policjantów doszło wczoraj na autostradzie A4, w miejscowości Jaźwiny, w powiecie dębickim. 

Podkarpacie

32 nowe zakażenia koronawirusem na Podkarpaciu [14.09.2021]

PODKARPACIE.  Ministerstwo Zdrowia potwierdziło dziś 32 nowe przypadki zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. Kolejne 23 osoby wyzdrowiało. Nie odnotowano żadnych zgonów.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia na Podkarpaciu [13.09.2021]

PODKARPACIE. Wg najnowszych danych Ministerstwa Zdrowia, w województwie podkarpackim potwierdzono 18 nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Podkarpacie

Koronawirus. Nowe zakażenia i zgony na Podkarpaciu [10.09.2021]

PODKARPACIE. Ministerstwo Zdrowia potwierdziło 31 nowych przypadków zakażenia koronawirusem w województwie podkarpackim. 32 osoby wyzdrowiały.  Z powodu Covid-19 zmarła jedna osoba.

Podkarpacie

Na Podkarpaciu rozpoczęła się akcja szczepienia lisów

PODKARPACIE. Od czwartku (9.09) na terenie całego województwa trwa jesienna akcja szczepień przeciwko wściekliźnie lisów wolno żyjących.

Podkarpacie

74-latek chciał okraść bankomat, użył "domowej bomby"

ŁAŃCUT. Do 10-lat więzienia grozi 74-latkowi, który usiłował okraść bankomat, przy pomocy ładunku wybuchowego własnej roboty. Detonacja "domowej bomby" skończyła się jednak na niewielkich uszkodzeniach automatu i zranieniu samego sprawcy.

Podkarpacie

8 ofert na realizację kolejnego odcinka S19 na Podkarpaciu

PODKARPACIE. W ramach inwestycji powstanie m.in. 7 estakad na bardzo wysokich podporach oraz 6 wiaduktów.

Podkarpacie

Koronawirus. Ponad 40 nowych zakażeń na Podkarpaciu [9.09.2021]

PODKARPACIE. Województwo podkarpackie znalazło się na trzecim miejscu w kraju pod względem liczby nowych przypadków zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2. 

Reklama