Rzeszów - Wtorek, 15.07.2025
Reklama

Cmolas. Zderzenie ciężarówki z pojazdem wojskowym, 7 osób trafiło do szpitala

Dodano: /

fot. KPP w Kolbuszowej
fot. KPP w Kolbuszowej

PODKARPACIE. Na DK9 w miejscowości Cmolas w powiecie kolbuszowskim doszło do zderzenia samochodu ciężarowego scania oraz wojskowego Honkera. Siedmiu żołnierzy trafiło do szpitala. Przez kilka godzin w miejscu wypadku występowały utrudnienia w ruchu.

Jak informuje Komenda Powiatowa Policji w Kolbuszowej do zdarzenia doszło wczoraj przed godz. 18:00. Funkcjonariusze ustalili wstępnie, że kierujący ciężarową scanią, z niewiadomych przyczyn uderzył w tył jadącego przed nim Honkera. Siedmiu żołnierzy trafiło do szpitala na badania.

Utrudnienia w miejscu wypadku trwały kilka godzin.

Kolbuszowscy policjanci wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


Źródło: KPP w Kolbuszowej
Reklama

Komentarze

Pozostałe wiadomości z Podkarpacia

Podkarpacie

Nerwowe zachowanie kierowcy na widok radiowozu. W trakcie przeszukania znaleziono narkotyki

KOLBUSZOWA. Susz roślinny, biały proszek, tabletki ekstazy oraz akcesoria narkotykowe zabezpieczyli kolbuszowscy policjanci u młodych mieszkańców powiatu mieleckiego.

Podkarpacie

Podkarpackie z najwyższym wzrostem PKB spośród wszystkich województw w kraju

PODKARPACIE. Pod względem wzrostu PKB, Podkarpacie zajęło pierwsze miejsce. Najniższy wzrost wystąpił...

Podkarpacie

Zakończono śledztwo ws. wypadku w Medyni Głogowskiej. Sprawcy grozi 12 lat pozbawienia wolności

PODKARPACIE.  Akt oskarżenia trafił do Sądu Rejonowego w Łańcucie.

Podkarpacie

Policyjna akcja „Boże Narodzenie 2019”. 42 osoby nietrzeźwe i 17 wypadków bez ofiar

RZESZÓW, PODKARPACIE. Podkarpaccy policjanci zakończyli tegoroczne działania "Boże Narodzenie 2019".

Podkarpacie

Poszukiwało go kilkadziesiąt osób. Jego ciało odnaleziono w rzece

PODKARPACIE. Policjanci i strażacy prowadzili poszukiwania 63-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który w piątek wyszedł z domu i nie powrócił.

Podkarpacie

Nietypowa interwencja policji. W budynku gospodarczym był wilk

PODKARPACIE. Nietypowe zgłoszenie otrzymali kilka dni temu strzyżowscy policjanci.

Podkarpacie

GDDKiA o drogach krajowych na Podkarpaciu w 2019 roku. Na jakim etapie jest S19 do Barwinka?

PODKARPACIE. W 2020 roku zaplanowano prace budowlane na 54 km S19. 

Reklama